Zaproszenia ślubne

Wręczanie ich członkom rodzin, przyjaciołom i znajomym to niezwykle miłe chwile. Wszak wszyscy przyszli goście na pewno z całego serca będą Wam gratulować, podpytując nieśmiało o szczegóły Waszej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego. Zaproszenia ślubne z reguły pary narzeczonych zaczynają rozwozić wśród swoich gości weselnych na kilka miesięcy przed Tym Wielkim Dniem (zwykle około 3). Najpierw jednak trzeba wybrać odpowiedni wzór. Wydawać by się mogło, że będzie to sprawa raczej łatwa i oczywista, jednak nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach istnieje bowiem wiele tysięcy wzorów, zatem podczas poszukiwań można się nieco pogubić.

Więcej

Jakie wzory zaproszeń wybrać? Czym się kierować przy podejmowaniu owej decyzji?

Musicie wiedzieć, iż zaproszenia ślubne każdorazowo dobrać należy do klimatu całej uroczystości oraz przyjęcia (mamy na myśli zarówno kolory przewodnie, jak i motywy i styl, jaki wybraliście). Przykład? Jeśli pragniecie zaprosić gości na ślub i wesele w stylu rustykalnym, niechże Wasze zaproszenia ślubne odpowiednio wyglądają. Warto zadbać o to, by były one raczej dość proste, najlepiej z motywami florystycznymi. Takie rozwiązanie n pewno znakomicie komponowało się będzie z całością i świetnie wpisze się w klimat. Jeżeli natomiast Waszym marzeniem jest niezwykle elegancki, hollywoodzki ślub w stylu glamour (a potem pełne luksusu przyjęcie weselne), niechże Wasze zaproszenia ślubne w optymalny sposób to odzwierciedlają. Dlatego też warto zadbać o to, by na każdym egzemplarzu pojawił się motyw złota, czerwieni bądź purpury, by blankiecik wyglądał bardzo stylowo i elegancko.

Bądźcie kreatywni, sami zaprojektujcie zaproszenia ślubne!

Coraz więcej par narzeczonych decyduje się na to, aby samodzielnie stworzyć swoje zaproszenia ślubne. Cóż…kreatywność Polaków jest na coraz wyższym poziomie, zatem nie dziwi nas ten wybór. Pojawiają się zatem blankieciki dla gości wyglądające bardzo oryginalnie, stylowo i niepowtarzalnie. Wydawać by się mogło, że niezbyt dużo nowego można w tej kwestii wymyślić, jednak absolutnie nie jest to prawda. Dlatego też pojawiają się zaproszenia ślubne z wbudowanymi żywymi roślinami, kamykami, wyglądające niczym komiks, stworzone ze zdjęć – naprawdę bardzo wiele ciekawych rzeczy można w owej kwestii wymyślić.

Ile to kosztuje, czyli ile zapłacicie za Wasze zaproszenia ślubne?

Ceny są szalenie zróżnicowane i uzależnione od całego szeregu czynników. Wszak bardzo ważne jest, czy wybierzecie najprostsze, standardowe zaproszenia ślubne czy też będziecie chcieli w owej kwestii nieco poszaleć i zdecydujecie się na rozwiązania droższe, na przykład zaproszenia wykonana na specjalnie sprowadzanym papierze czy też realizację własnej koncepcji. Musicie jednak wiedzieć o tym, że za jeden blankiecik możecie zapłacić zarówno 1 zł, jak i 10 złotych. Zastanówcie się zatem najpierw nad tym, jaką część ślubno – weselnego budżetu maja pochłonąć koszty poniesione na zaproszenia.

Jakie zaproszenia ślubne są obecnie najmodniejsze?

Oczywiście musimy raz jeszcze wspomnieć, że dziś do wyboru jest bardzo wiele różnych technik ich wytwarzania, sposobów ozdabiania czy nawet rodzajów papieru, z którego się je tworzy. Tak naprawdę panuje pełna dowolność, a pary narzeczonych wymyślają najrozmaitsze sposoby na to, jak w stylowy i niebanalny sposób zaprosić swoich gości na ślub i przyjęcie weselne.
Widać jednak wyraźnie także pewne mody, jakie w świecie zaproszeń ślubnych panują. Dziś na przykład na topie są złote zdobienia jednak bardzo stylowe i delikatne, bardzo często idące w parze z geometrycznymi wzorami. Minimalizm również ma się świetnie, dlatego wiele par wybiera śnieżnobiałe zaproszenia ślubne z niewielkimi tylko zdobieniami bądź też zupełnie ich pozbawione. Coraz częściej pojawiają się w ostatnim sezonie blankieciki w stylu vintage lub retro, z postarzanego papieru, z subtelnymi motywami florystycznymi. Trzeba przyznać, iż takie właśnie zaproszenia ślubne bardzo interesująco się prezentują.
Rzecz jasna jeżeli macie jakieś innowacyjne pomysły na Wasze zaproszenia, śmiało je wykorzystujcie! Wszak nikt nie powiedział, że trzeba decydować się na to, co klasyczne i sztampowe, niebanalność jak najbardziej jest w cenie!
Przy okazji wręczania gościom zaproszeń ślubnych musicie pamiętać o kilku kwestiach. Szalenie istotne jest na przykład to, abyście dobrze odmienili nazwiska – błąd to spore faux-pas, jeżeli więc mielibyście jakiekolwiek wątpliwości z tym związane, poradźcie się specjalisty bądź poszukajcie odpowiedzi w internecie.

Dzięki Towesele.pl uda Wam się znaleźć idealne pod każdym względem zaproszenia ślubne!

Wiemy doskonale, że wiele par poszukuje swych blankiecików długo – czasem trwa to nawet miesiącami. Jeżeli zatem i Wy macie z tym jakiekolwiek problemy, nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko skorzystać z naszej bogatej, rozbudowanej i szalenie zróżnicowanej bazy. Znajdziecie tu najlepsze w Polsce firmy zajmujące się tworzeniem ślubnych zaproszeń –zarówno duże i bardzo znane, jak i te, które są w branży od niedawna. Wszystkie sprawdzone, polecane, łączące idealna jakość wykonania i niskie ceny – na pewno znajdziecie tu swoje wymarzone blankiety!

Zaproszenia ślubne w okolicy