PLANER ŚLUBNY

Lista spraw i zadań

Planowanie ślubu jest łatwe z zaproponowanymi przez nas zadaniami do wykonania.  Stworzona lista sprawi, że marzenie o wyjątkowym dniu się spełni! Twórz własne zadania, rób notatki i zacznij już dziś!

Rozpocznij planowanie już teraz
 

Zarządaj listą spraw

Zaplanuj czas! Zacznij od listy zadań i sprawdź na jakim etapie jesteś dzięki wykresom.

Załóż konto
 

Dostosuj listę zadań

Your wedding, your to-dos. Edit a task name, due date and notes to make it your own. Or easily add new items as you go to keep all of your wedding to-dos in one place!

Załóż konto

Zaplanuj swój ślub i wesele

Powiedz TAK! - zacznij planować swój ślub, zaplanuj budżet, stwórz listę zadań.

Rozpocznij planowanie już teraz
 
 
 
 

Wasz planer ślubny!

Szykujecie się do ślubu i wesela? Przeraża Was ogrom obowiązków? Nie wiecie, od czego zacząć i jak powinny wyglądać przygotowania? Spokojnie! Oddajemy w Wasze ręce profesjonalny planer, z którym wszystko będzie łatwe!

Jesteśmy niezmiernie dumni z opracowanego przez nas rozwiązania. Wiele wysiłku kosztowało, pracowali nad nim najlepsi specjaliści, wiele razy było ulepszane i modyfikowane, byśmy mogli oddać je parom narzeczonych w tej właśnie formie. Nasz planer ślubny z całą pewnością pozwoli zorganizować perfekcyjne, niezwykle wzruszające i pełne pięknych emocji ceremonie ślubne oraz huczne przyjęcia, jesteśmy o tym przekonani.

Wiemy nie od dziś, że polskie pary narzeczonych bardzo potrzebowały narzędzia, dzięki któremu będą mogły utrzymać w ryzach wszystkie kwestie związane z najważniejszym w ich życiu dniem. Dlatego właśnie starannie przemyśleliśmy te kwestię, poszukując takiego rozwiązania, które w pełni by zachwyciło i usatysfakcjonowało wszystkich tych, którzy niebawem zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Tak właśnie powstał nasz znakomity i niezwykle nowoczesny planer ślubny, z którego tak chętnie zakochani korzystają.

Niezwykle ważne jest to, że mamy w tym przypadku do czynienia z darmowym narzędziem. Wiemy  bowiem doskonale, jak ogromne kwoty potrafią pochłonąć wydatki ślubne. Trzeba wszak wynająć komfortową, stylową salę, zapłacić za obrączki, zakupić kreacje dla Pary Młodej, zapłacić fotografowi oraz kamerzyście, firmie wynajmującej auto do ślubu, dekoratorom…To naprawdę duże kwoty.

Wszystkim parom zakochanych radzimy rozpocząć planowanie odpowiednio wcześniej, aby uniknąć zupełnie niepotrzebnych nerwów oraz stresu. Kiedy tylko pierścionek zaręczynowy wyląduje zatem na kobiecej dłoni i zaczną się pierwsze rozmowy na temat konkretów związanych ze ślubem i weselnym przyjęciem (tym, kiedy się odbędą czy też jaki mają mieć charakter), warto zastosować nasze nowatorskie rozwiązanie, którym jest planer ślubny. Jest w nim miejsce zarówno na rozpisanie budżetu, jak listę spraw do załatwienia oraz wpisanie ilości gości. Jeśli para umieści tu datę swojego ślubu, mogą liczyć na to, że narzędzie będzie dla nich odliczało dni do tego wielkiego wydarzenia.

Trzeba przyznać, że dzisiejsze nowoczesne technologie bardzo pomagają parom zakochanych  w planowaniu ślubnych i weselnych wydatków, wszelkich kwestii związanych z organizacją tego wyjątkowego dnia. Kiedyś można było co najwyżej używać klasycznego notatnika, dziś jest to znacznie bardziej zaawansowane pod względem technicznym (chociażby przygotowany przez nas planer ślubny), więc pary narzeczonych mają po prostu łatwiej. Wystarczy tylko wpisać kilka danych, by otrzymać spersonalizowany listę spraw wraz z wygodnymi wykresami pokazującymi, na jakim etapie są aktualnie przygotowania. Nie dziwi nas fakt, że tak wielu zakochanych decyduje się dzisiaj na to, by z tego wspaniałego narzędzia skorzystać.

Bez ułożonej listy zadań planowanie ślubu i organizowanie wesela byłoby rzeczą niezwykle trudną. Nie od dziś wiadomo bowiem, że ludzka pamięć jest zawodna, a zapamiętanie kilkudziesięciu (i więcej) kwestii to wcale nie jest łatwa sprawa. Kiedy odebrać obrączki ślubne, czy kwestia transportu gości z kościoła na salę weselną jest już zamknięta, kiedy należy dowieźć winietki na stoły, a kiedy podpisać umowę z fotografem? Pytań jest bardzo, bardzo wiele, a wszystkie odpowiedzi na nie przyniesie właśnie nasz planer ślubny, który przygotowywaliśmy dla Was z wielką pieczołowitością, dbałością o detale i z zaangażowaniem. Wiemy bowiem, że bardzo ułatwia Wam on życie podczas przygotowań, dlatego też sprawiliśmy, że jest niezmiernie przejrzysty i jednocześnie prosty i intuicyjny w obsłudze, by nikt nie miał najmniejszych nawet problemów z korzystaniem z niego. Bardzo często dostajemy sygnały od par narzeczonych, że to właśnie narzędzie niezmiernie się przydało, okazało się wielką pomocą i wsparciem. Niezwykle nas ten fakt cieszy, bo to właśnie znaczy, że planer ślubny w stu procentach spełnia zadanie, które mu wyznaczyliśmy.

Kiedy będziecie mieć konkretny plan wszystkich przygotowań, bardzo szybko przekonacie się o tym, że właśnie dzięki temu zdołacie uniknąć zupełnie zbędnego przedślubnego stresu oraz zdenerwowania. Wystarczy tylko regularnie zaglądać do owego spisu i sprawdzać, co jest do wykonania. Kiedy dostosujecie swa listę zadań do tempa załatwiania wszelkich spraw, szybko przekonacie się o tym, że wyznaczyliście sobie idealny dla Was rytm przygotowań – i dzięki temu, że macie planer ślubny, wszystko zrealizujecie znakomicie. Od pierwszego dnia przygotowań aż do dnia ślubu i wesela będziemy Wam towarzyszyć z tym niezwykłym narzędziem!