FAQ

Jakie korzyści przyniesie mi stworzenie wizytówki w serwisie?

To przede wszystkim znakomita reklama działalności powiązanej z branżą ślubną. Serwis jest odwiedzany przez bardzo szerokie grono użytkowników, dlatego też wypromowanie produktów i usług jest dzięki umieszczeniu wizytówki gwarantowane.

Czy za umieszczenie ogłoszenia/wizytówki w serwisie muszę zapłacić?

Nie, jest ono całkowicie darmowe.

Za co dostaje się dodatkowe punkty podczas umieszczania swojego ogłoszenia w serwisie?

Tak naprawdę za dodanie każdego istotnego podpunktu ogłoszenia otrzymuje się punkty. Mowa o dodaniu danych kontaktowych firmy, umieszczeniu zdjęć przy ogłoszeniu, opisaniu profilu danej działalności czy też jej lokalizacji.

Na co mogę wymienić punkty przyznane mi przez administratorów towesele.pl?

Można zamienić je na dodatkową reklamę ogłoszenia.

Czy umieszczenie wizytówki w serwisie jest trudne i skomplikowane?

Nie, jest to bardzo łatwe, stworzyliśmy bowiem specjalny formularz, który w znacznym stopniu ułatwia wykonanie zadania.

Dlaczego warto trafić do rankingu towesele.pl?

Prowadzony specjalny ranking, który w sposób dodatkowy promuje najlepsze oferty w serwisie z każdej kategorii. Warto się w nim znaleźć dla dodatkowej promocji.

Czy mogę edytować swoją ofertę umieszczoną w serwisie?

Tak, jak najbardziej! Aby edytować ofertę, po zalogowaniu proszę wejść do "Moje konto" (w górnym prawym roku strony). W następnym etapie wchodzimi do zakłądki po lewej stronie "Oferty" a następnie pokaże się lista dodanych przez ofert i przy każdej z nich po prawej stronie jest dostępna opcja "Edytuj ofertę"

Na jaką specjalną niespodziankę mogą liczyć użytkownicy serwisu, którzy poszukują w nim ciekawych rozwiązań na swój ślub i wesele?

Otrzymują oni zupełnie za darmo ślubny planner, dzięki któremu mogą od A do Z przygotować swoją idealną ceremonię i wspaniałe wesele.