Dj na wesele

Tak naprawdę Polacy mogą skorzystać z tego rozwiązania od niedawna, widać jednak bardzo wyraźnie, iż z dnia na dzień cieszy się ono coraz większym powodzeniem. Kompletnie nas ów fakt nie dziwi, przecież dla wszystkich par narzeczonych, które pragną czegoś nieco innego niż tradycyjne przygrywanie do tańca przez zespół weselny, jest to znakomita alternatywa. Jaki zatem powinien być DJ na wesele i jak go znaleźć? Sprawdźmy to!

Więcej

DJ to nie zwyczajny włączający piosenki!

Warto zdawać sobie z tego sprawę już na początkowym etapie poszukiwań. Wszak niejednej osobie zdarza się nawet dziwić, że ktoś bierze wynagrodzenie za włączanie piosenek podczas przyjęcia weselnego. Trzeba jednak wiedzieć, iż zdecydowanie nie tylko o to chodzi, DJ bowiem to w przeważającej większości przypadków także znakomity wodzirej, osoba, która rozbawi wszystkich gości, poprowadzi oczepinowe zabawy, gry i konkursy, sprawi, iż nikt nie będzie siedział przy stole, a pojawi się z radością na deskach parkietu. Nie da się ukryć, iż dobry DJ to prawdziwy skarb na każdym weselu, kiepski zaś jest w stanie „położyć” nawet najlepszą pod innymi względami imprezę. Jak zatem znaleźć idealnego? Warto wziąć tu pod uwagę zarówno opinie tych, którzy mieli okazję bawić się na imprezach weselnych prowadzonych przez konkretnego kandydata, jak i opinie o nim umieszczone w sieci. Na szczęście dziś wcale nie jest trudno dotrzeć także do nagrań z poprzednich przyjęć – szybko przekonacie się, czy ów DJ jest godzien Waszej uwagi czy też niekoniecznie.

Ile to kosztuje?

Jeśli chodzi o ceny, bywają one bardzo różne, wszak zależą od szeregu przeróżnych czynników. Ważne jest między innymi to, czy macie do czynienia z osobą z dużym doświadczeniem na rynku, znakomitymi referencjami i szeregiem oryginalnych pomysłów na poprowadzenie imprezy weselnej czy też może z początkującym DJ-em. W pierwszym przypadku zapłacicie nawet 2000-2500 złotych, w drugim natomiast powinniście liczyć się z kosztem rzędu 1000 złotych. Jednak przed zbyt daleko idącym oszczędzaniem w tej kwestii bardzo przestrzegamy, lepiej bowiem nieco więcej zapłacić i mieć znakomitego DJ-a.

Jakie utwory pragniecie usłyszeć na własnym przyjęciu weselnym?

Trzeba przyznać, że w przypadku zatrudnienia DJ-a każda wybrana przez Was piosenka może pojawić się na imprezie weselnej (nieco inaczej przedstawia się rzecz w przypadku klasycznego zespołu weselnego, wiele z nich nie gra chociażby utworów anglojęzycznych). Według naszych obserwacji zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest tutaj różnorodność. Wszak z połączenia skocznych piosenek idealnych do tańca, szczypty rocka, odrobiny popu, części starszych nieco przebojów oraz tych w klimatach latynoskich i romantycznych powstanie naprawdę fantastyczna playlista. Możecie pomyśleć także o tym, aby swojej świeżo poślubionej drugiej połówce zadedykować jakiś szczególny, ważny dla Was utwór (a przecież każda para takie właśnie posiada).

Jak wybrać DJ-a idealnego?

Na szczęście bez najmniejszego problemu możecie obejrzeć nagrania z przyjęć weselnych, które ów DJ już prowadził. Bardzo często daje on też możliwość pojawienia się nowych potencjalnych klientów na przyjęciu innej pary – wtedy jest okazja do przyjrzenia się jego wyczynom na żywo.
Przypomnijmy, iż na to rozwiązanie decydują się nie tylko ci, którzy nie mogli znaleźć (bądź nie chcieli szukać) tradycyjnej kapeli weselnej, korzyści jest tutaj bowiem znacznie więcej. Na przykład warto podkreślić fakt, iż dzięki takiemu wyborowi możecie podczas własnego weselnego przyjęcia usłyszeć każdy utwór, który Wam się zamarzy. Ponadto zwykle DJ nie robi sobie tak długich przerw pomiędzy kolejnymi cyklami utworów jak członkowie kapeli (wszak nie musi gać na instrumencie ani śpiewać, zatem ma zdecydowanie więcej energii do zabawiania gości). Nie bez znaczenia są oczywiście również kwestie typowo finansowe, bowiem wynajęcie zespołu weselnego przeważnie związane jest ze znacznie większymi kosztami.
Pamiętajcie również o tym, iż dobry DJ to ten, który ciągle poszukuje nowych inspiracji i rozwiązań, by jeszcze ciekawiej prowadzić gry i zabawy, być swego rodzaju wodzirejem i osobą, która skłania innych do rewelacyjnej zabawy. Jeśli zatem Wasz potencjalny kandydat ma w zanadrzu nietypowe, bardzo oryginalne pomysły – postawcie zatem na to, co nowe, niebanalne, stylowe, a dzięki temu Wasze wesele będzie długo przez gości wspominane.
Gdy macie jakieś własne pomysły lub życzenia co do tego, jak powinny wyglądać zabawy podczas przyjęcia weselnego, jak najbardziej mogą być one włączone do programu. Wszak to wasze wesele, a personalizacja jest dziś jak najbardziej na topie.

Niech muzyka gra do białego rana!

Gwarantujemy Wam, że dobry DJ z całą pewnością będzie w stanie sprawić, że wszyscy goście znajdą się na parkiecie, a tańce i wesoła zabawa potrwają aż do białego rana. Dobrze jest, kiedy specjalista ów jest odpowiednio do wesela przygotowany – ma dużo ciekawych pomysłów na gry oczepinowe, niebanalne gadżety oraz…sporą dawkę elastyczności. Może się bowiem okazać, że przyjdzie mu na bieżąco zmieniać program imprezy, dodać do niego jakieś elementy, inne zaś wyrzucić (bo okaże się, że na przykład gościom tak bardzo przypadła do gustu konkretna zabawa, że nie mają ochoty na zajęcie się kolejną).

Dzięki nam na pewno znajdziecie idealnego kandydata!

Dobry DJ na wesele to prawdziwy skarb – a my doskonale zdajemy sobie z tego faktu sprawę. Dlatego też postanowiliśmy umożliwić Wam znalezienie go dzięki naszemu katalogowi. W nim zaś umieszczone zostały wizytówki jedynie sprawdzonych profesjonalistów z doświadczeniem w branży, którzy potrafią bezbłędnie poprowadzić weselne przyjęcie. Podjęcie decyzji stanie się odtąd niezwykle proste, a na Waszym weselu muzyka będzie znakomita, jesteśmy o tym przekonani!

Dj na wesele w okolicy