Opis

Rekwizyty do zdjęć na wesele, imprezę urodzinową lub inną okazje, gdzie planujecie ustawić fotobudkę. Oryginalne, drewniane akcesoria do zdjęć w stylu retro/vintage. Zestaw fotogadżetów zawiera 21 zabawnych elementów z grawerami oraz kilkadziesiąt kwiatuszków różnej wielkości do przyozdobienia. Dodatkowo oferujemy wykonanie personalizacji np. dodanie imion lub daty na grawerowanym kuflu.
- zestaw: grawerowany kufel, dwa kieliszki, dymki 'och!’ i 'wow!’, okulary kwadratowe i okrągłe, wąsy angielskie i klasyczne, fajka, usteczka po botoksie, usta z wystającymi zębami, beret, melonik, korona, kokarda, opaska, dwa grawerowane serca, krawat, mucha – w sumie 21 rekwizytów do zdjęć oraz dodatkowo kilkadziesiąt kwiatuszków różnej wielkości do przyozdobienia
- materiał: sklejka brzozowa grubości 3 mm
- czas: realizacja trwa ok. 3 dni, nasze produkty najczęściej wycinamy na bieżąco
- personalizacja: istnieje możliwość wykonania personalizacji na fotogadżetach, np. dodanie imion lub daty na grawerowanym kuflu (+10 zł)

Oferta

Tytuł

Rekwizyty do fotobudki

Opis

Rekwizyty do zdjęć na wesele, imprezę urodzinową lub inną okazje, gdzie planujecie ustawić fotobudkę. Oryginalne, drewniane akcesoria do zdjęć w stylu retro/vintage. Zestaw fotogadżetów zawiera 21 zabawnych elementów z grawerami oraz kilkadziesiąt kwiatus

Cena

136 zł

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego branża ślubna wydała Ci się najbardziej atrakcyjną?

Wiemy, jak ważne jest dokładne zaplanowanie wymarzonego przyjęcia weselnego i jak często najważniejsze są szczegóły. Zajmujemy się tworzeniem dodatków ślubnych, aby pomóc Młodym Parom w przygotowaniu perfekcyjnego wesela.

Jakie były Twoje początki w branży?

Na początku głównym produktem firmy GRAWNET były zaproszenia wycinane laserowo, które wciąż mamy w ofercie, jednak obecnie skupiam się bardziej na wycinaniu i grawerowaniu w drewnie.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Możliwość kontaktu z ludźmi i kreatywne podejście do każdego projektu.

Dlaczego Twoja oferta jest lepsza od konkurencyjnych?

Nasze projekty wykonujemy na wysokiej jakości materiale. Każdy element cechuje się niezwykłą precyzją zdobienia, w cenę wliczone jest również wykonanie personalizacji, tak aby Wasze dodatki były jedyne w swoim rodzaju.

Na czym skupiasz się najbardziej podczas wykonywania swojej pracy?

Przede wszystkim na jak najdokładniejszym wykonaniu projektu, tak aby zadowolić Parę Młodą.

Co jest dla Ciebie kwintesencją udanego ślubu i wesela?

Dobra zabawa nie tylko Gości weselnych, ale przede wszystkim Młodej Pary - w końcu to ich wielki dzień!

Co chcesz przekazać wszystkim zakochanym parom?

Drodzy Młodzi - ślub i wesele jest początkiem nowego, ważnego etapu w życiu. Pamiętajcie, że wesele jest przede wszystkim dla Was i to Wasze zadowolenie jest najważniejsze! Życzę Wam ogromu miłości i cierpliwości do wytrwania przy sobie na dobre i na złe.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Rekwizyty do fotobudki" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 277
  • Data dodania: Grudzień 6, 2022

  Podobne oferty z tej kategorii