Planowanie wesela

Planowanie budżetu ślubnego jest teraz jeszcze łatwiejsze. Lista wydatków, pomorze obliczyć orientacyjną kwotę Waszego ślubu!

Rozpocznij planowanie już teraz
 

Stwórz Twój ślubny budżet

Wpisz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na ten wyjątkowy dzień, a otrzymasz spersonalizowany podział budżetu.

Załóż konto
 

Ceny według kategorii

You will know the detailed price of your suppliers You could also write down everything you like by using the nts and much more.

Załóż konto
 

Zarządzaj cenami

Możesz wpisać i zmienić kwotę oraz status płatności dla firmy obsługującej Wasz ślub.

Załóż konto

Twoja lista spraw na smartfona

Już wkrótce dostępne na Androida i iPhone.

Zaplanuj swój ślub i wesele

Powiedz TAK! - zacznij planować swój ślub, zaplanuj budżet, stwórz listę zadań.

Rozpocznij planowanie już teraz
 
 
 
 
 

Zaplanujcie wydatki ślubne!

Jeśli budżet ślubno-weselny to dla Was wielka niewiadoma, jesteście we właściwym miejscu. Skorzystajcie z naszej pomocy, a kwestie finansowe przestaną Was zadziwiać i przerażać!

Planowanie wesela to tak naprawdę w dużej mierze także ustalanie, ile pieniędzy zamierzamy wydać. Wszak nie od dziś wiadomo, że z innymi wydatkami będą się liczyli narzeczeni planujący kameralny ślub cywilny w gronie najbliższej rodziny oraz uroczysty obiad, z innymi natomiast ci, którzy marzą o ceremonii kościelnej i hucznym weselu. Dlatego właśnie postanowiliśmy przygotować dla Was to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu planowanie wesela od strony finansowej będzie niczym przysłowiowa bułka z masłem, na pewno nie sprawi Wam żadnych problemów. Doskonale zdajemy sobie sprawę  z faktu, iż choć niektóre typy wydatków wydają się być dość ujednoliconymi i uśrednionymi, to jednak w przypadku każdej pary narzeczonych wygląda to nieco inaczej. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy Wasze planowanie wesela okaże się być prawdziwą przyjemnością!

Długo zastanawialiśmy się nad tym, jakie ciekawe i nowatorskie rozwiązania Wam podsunąć. Wiadomym jest, że dzisiaj internet bardzo pomaga w zorganizowaniu ślubu i przyjęcia. Dlatego właśnie w sieci postanowiliśmy Wam udowodnić, iż planowanie wesela od strony kosztów wcale nie jest trudne. Bardzo ważna jest tutaj systematyczność w tworzeniu planu budżetu na ceremonię oraz przyjęcie. Nie zwlekajcie z tym, bowiem może się okazać, że do najważniejszego w Waszym życiu dnia zostało już bardzo mało czasu, a Wy nie macie tak naprawdę zielonego pojęcia na temat tego, ile pieniędzy powinniście zgromadzić na ten cel.

Wiadomym jest, że zaraz po zaręczynach para jest zbyt mocno zaaferowana faktem pięknych zmian w swoim życiu, aby myśleć o pieniądzach. Nieco później jedna, kiedy pierwsze emocje już opadną i planowanie wesela stanie się faktem, warto na tę kwestię zwrócić uwagę. Niektórzy narzeczeni mogą liczyć na pomoc rodziców zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, u niektórych tylko jedni rodzice pragną się nieco dołożyć, jeszcze inni zaś płacą za wszystko samodzielnie. Nie można zatem żyć w błogiej nieświadomości, nie zdając sobie tak naprawdę sprawy z faktu, ile w istocie planowanie wesela będzie kosztowało, z jakimi wydatkami mamy do czynienia wtedy, kiedy zamierzamy stanąć na ślubnym kobiercu.

Mówi się, że średnio za ślub cywilny i przyjęcie weselne na około 100 osób w naszym kraju płaci się mniej-więcej trzydzieści pięć do czterdziestu tysięcy złotych. Oczywiście kwota ta może się znaczącą różnić (i to w obie strony), bowiem jedna para będzie chciała maksymalnie ograniczyć koszty, inna natomiast stwierdzi, że w jej przypadku planowanie wesela pochłonąć może bardzo dużą sumę, zatem na niczym nie oszczędza.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że dla pary zakochanych rozpoczynającej dopiero swoją przygodę z narzeczeństwem i planowane wesela kwestie finansowe bywają dość zawiłe. Nie wiadomo, ile tak naprawdę płaci się za wynajęcie sali, ile pieniędzy pochłania catering, ile zapłacić trzeba za zespół muzyczny, wynajem auta, jakie jest wynagrodzenie dla fotografa czy kamerzysty, za ile można kupić suknię ślubną, garnitur i dodatki, za ile natomiast obrączki. Dlatego właśnie w naszym specjalnie stworzonym panelu znalazło się miejsce na wszystko. Gdy wpiszemy datę ślubu i wesela, licznik każdego dnia będzie nam wskazywał, ile czasu pozostało do tego wspaniałego momentu. Kiedy natomiast mamy orientacyjny budżet, otrzymujemy podział owej kwoty, który bardzo nam pomoże w zaplanowaniu wydatków.

Bardzo dużo uwagi poświęciliśmy kwestii personalizacji, dlatego też stwierdziliśmy, że w przypadku każdej pary szacunkowy budżet będzie szczegółowo opracowany. Zawsze podchodzimy bowiem indywidualnie do zakochanych, wiemy bowiem, że mają różne potrzeby i oczekiwania, że zawsze ich wizja ślubu i przyjęcia jest inna niż u pozostałych. W panelu służącym do profesjonalnego określania wydatków na planowanie wesela znalazło się rzecz jasna także miejsce na listę spraw do załatwienia oraz spis gości. Tylko dzięki temu bowiem o wszystkim uda Wam się zapamiętać, wszystkie najważniejsze sprawy będziecie mieć umieszczone w jednym miejscu.

Bardzo się cieszymy, że możemy oddać w Wasze ręce to niezwykle innowacyjne, dopracowane w każdym szczególe, bezpłatne i nowoczesne rozwiązanie. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu planowanie wesela będzie dla Was niczym przysłowiowa bułka z masłem, a ślubny budżet nie będzie miał przed Wami żadnych tajemnic!

Kiedy zatem jesteście parą narzeczonych i obecnie Wasze głowy zaprząta planowanie wesela, skorzystajcie koniecznie -  o budżecie na ten cel wiemy wszystko!