Szkoły tańca

Polecane oferty przez Towesele.pl: 1

Przepięknie suniecie po parkiecie, a oczy wszystkich gości zwrócone są w Wasza stronę z wielkim zachwytem…Piękna wizja, prawda? Jeśli uważacie się za dobrych tancerzy (a inni ten fakt potwierdzają), na pewno nie martwicie się tym, że po ceremonii ślubnej i przywitaniu na sali weselnej oraz pierwszym posiłku będzie trzeba pokazać swoje zdolności podczas pierwszego tańca. Gorzej jest jednak w sytuacji, gdy jedno z Was ma dwie lewe nogi i zawsze podpierało ściany podczas dyskotek szkolnych – może się też okazać, że jest w tak w przypadku jednej i drugiej strony. Co zatem wówczas zrobić, aby nie skompromitować się w czasie weselnego przyjęcia? Czy istnieją sposoby na to, by nauczyć się tańczyć i czuć się na parkiecie znakomicie?

Więcej

By na parkiecie czuć się jak ryba w wodzie, a nie jak słoń w składzie porcelany – szkoła tańca!

Szkoły tańca zlokalizowane są zarówno we wszystkich polskich dużych miastach, jak i w bardzo wielu mniejszych – cieszy nas to bardzo, gdyż gwarantuje to duży i nieograniczony w zasadzie dostęp do nich. Zatem jeśli wyczyny na parkiecie to dla Was katorga bądź też pragniecie jedynie podszlifować trochę swoje umiejętności lub poćwiczyć pierwszy taniec, koniecznie zapiszcie się do którejś z nich – gwarantujemy Wam, że nie będziecie żałować tej decyzji.
Jaka szkoła tańca to tak w której możecie nabyć mnóstwo nowych umiejętności, a jednocześnie dobrze się bawić? Taka, w której pracują znakomici instruktorzy. Jesteśmy w stu procentach przekonani, iż dobrym nauczycielem tańca jest ten, który dużo od swoich uczniów wymaga, ale jednocześnie jest także znakomitym psychologiem. Bardzo często bowiem rzekoma brak umiejętności tanecznych wynika po prosty z nieśmiałości, braku pewności siebie – jeśli komuś udowodni się, że radzi on sobie dobrze – tak w istocie będzie.
Oczywiście możecie zdecydować się zarówno na pójście na kurs indywidualny (wiąże się on z większymi kosztami, jednak instruktor jest wówczas w stu procentach do Waszej dyspozycji), jak i na grupowy (tańszy, ale nauczyciel musi obdarzyć uwaga wszystkie pary). Musicie zdawać sobie również sprawę z faktu, iż istnieją specjalne kursy tańca dedykowane narzeczonym, zwykle opłaty za nie są zbyt wygórowane. Wiedzcie jednak też, że bardzo dobrze byłoby, gdybyście na 2-3 miesiące przed Tym Wielkim Dniem zapisali się na lekcje tańca. Dzięki temu bowiem będziecie mieć dużo czasu na szlifowanie swoich umiejętności. Gdybyście czekali z tym do ostatniej chwili, mogłoby się okazać, że w istocie szkoła tańca niewiele Wam pomogła, byliście bowiem zbyt zestresowani zbyt powolnym czynieniem postępów.

Abyście pierwszym tańcem oczarowali wszystkich – szkoła tańca!

Nie da się ukryć, iż bardzo wiele par narzeczonych zapisuje się na kurs właśnie po to, by instruktor pomógł im w opanowaniu idealnego pierwszego tańca, takiego, który wprawiłby w zachwyt wszystkich gości i który stałby się przepiękną (uwieczniona dodatkowo na weselnych fotografiach i nagraniach) pamiątką. Bez wątpienia jest to właściwa osoba, która z pewnością będzie w stanie wymyślić dla Was niesamowitą choreografię, taką, która będzie prezentowała się zachwycająco, a jednocześnie nie okaże się dla Was trudna czy też niemożliwa do wykonania. Rzecz jasna piosenkę, która stanie się niejako tłem do Waszego tańca, powinniście wybrać sami, wszak musi to być utwór ważny dla was, kojarzący Wam się z pięknymi, wspólnie przeżytymi chwilami. Gwarantujemy, iż dobry nauczyciel tańca na pewno do każdego utworu jest w stanie wybrać stosowną choreografię. Gdybyście jednak czuli, że Wasze taneczne umiejętności nie są na najwyższym poziomie, zawsze możecie poprosić członków zespołu muzycznego o to, by na sali pojawił się stylowy dym – dzięki niemu bowiem Wasze ewentualne potknięcie na pewno nie zostanie przez nikogo zauważone, Wy zaś będziecie z uśmiechem i wielka radością królować na parkiecie.

Jakie są ceny, czyli ile kosztuje dziś szkoła tańca?

Na to pytanie nie jesteśmy niestety w stanie jednoznacznie odpowiedzieć. Wszak ceny bywają bardzo różne, uzależnione są między innymi od tego, to ma stać się Waszym instruktorem tańca (prawdziwy mistrz z wieloma medalami i nagrodami czy ktoś, kto stosunkowo niedawno zacząć swoja przygodę też tańcem), czy wybierzecie lekcje indywidualne czy też może kurs grupowy, czy zapiszecie się do prestiżowego miejsca czy takiego, które dopiero niedawno zostało otwarte. Gwarantujemy Wam jednak, iż każda złotówka jest tu warta wydania, jeśli po lekcjach możecie na parkiecie czuć się niczym ryby w wodzie. Jednocześnie jednak zapewniamy, iż kursy tego typu nigdy z wysokimi kosztami się nie wiążą, dlatego nie uszczuplą na pewno w znaczny sposób Waszego budżetu ślubno – weselnego.

Tańce będą trwały aż do białego rana!

Pamiętajcie o tym, iż liczy się nie tylko Wasz pierwszy taniec jako para małżeńska (chociaż oczywiście jest on niezwykle uroczysty, każdy zapamiętuje go na długo), przecież na pewno będziecie do białego rana tańczyć na parkiecie wraz ze wszystkimi gośćmi weselnymi –członkami rodziny, przyjaciółmi oraz znajomymi. Warto zatem podszkolić nieco swoje umiejętności, poznać podstawowe kroki różnych tańców – dzięki temu na pewno nie będziecie mieli żadnych oporów przed wyjściem na parkiet, gdy zapowiedziany zostanie walc, samba czy też rumba.

Dzięki nam na pewno wybierzecie dla siebie idealną szkołę tańca!

Wiemy, iż jest ich bardzo wiele. wiemy, że ulokowane są w różnych częściach kraju. Wiemy, że pracują w nich znakomici instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jednak z całą pewnością niejedna z zakochanych par miewa niemały problem z podjęciem decyzji dotyczącej tego, do której z nich zapisać się na kurs.
Na szczęście Towesele.pl jak zawsze postanowiło wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy zatem katalog szkół tańca z całego kraju. Znajdują się tutaj jedynie miejsca wybitne, takie, w których pracują znakomici instruktorzy potrafiący nauczyć tańczyć każdego. Wierzymy, że skorzystacie z naszej bazy i dzięki temu Wasze tańce weselne prezentowały będą poziom światowy!

Więcej

Szkoły tańca w okolicy