Opis

Zbliża się wymarzony i długo wyczekiwany dzień – dzień twojego ślubu. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, goście potwierdzają przybycie… Został już tylko ostatni element do dopracowania – wasz pierwszy taniec.
Marzysz, by taniec zachwycił gości, którzy w tym momencie skupiają się wyłącznie na waszej parze, by na zdjęciach i nagraniach wypadł idealnie, bez potknięć i pomyłek. Boisz się, że zje was stres, że improwizacja może skończyć się kompromitacją. Oglądasz nagrania innych par w Internecie i pragniesz, żeby wypaść tak, jak te najlepsze.
Stres związany z pierwszym tańcem, który tradycyjnie nowożeńcy wykonują jako jedyna para na parkiecie, niejednokrotnie jest ogromny. Niektórzy twierdzą, że to najbardziej stresująca chwila podczas całej uroczystości. Co zrobić, by się do niego przygotować?
Najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z pomocy profesjonalistów. Dzięki nim pierwszy taniec zostanie w pamięci jako piękna chwila pełna szczęścia i radości. W Akademii Tańca Ireneusza Sulewskiego (www.akademiatanca.com.pl) organizowane są specjalne intensywne kursy dla narzeczonych, które pozwolą wam opanować taneczne kroki i nabrać pewności siebie nawet tuż przed uroczystością.
Nasza profesjonalni trenerzy nauczą narzeczonych każdego wybranego przez nich tańca, od klasycznego walca angielskiego, który jest najczęściej wybierany przez państwa młodych, aż po disco. Dzięki zajęciom w Akademii wasz pierwszy taniec będzie cudowną pamiątką, magiczną chwilą, którą z radością będziecie dzielić się z rodziną i przyjaciółmi.
Zdobyte podczas kursu umiejętności zostaną z wami na zawsze – jeszcze nie raz będziecie mieli możliwość zaimponowania rodzinie i znajomym tanecznymi układami. A może złapiecie bakcyla tańca? Czas spędzony na zajęciach tanecznych to prawdziwa odskocznia od codzienności, chwile, podczas których jesteście wyłącznie dla siebie. Warszawska Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego (www.akademiatanca.com.pl) to szeroka oferta kursów oraz trzy wygodne lokalizacje, co sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Taniec, który zostaje w pamięci na zawsze" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 208
  • Data dodania: Styczeń 10, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii