Wideofilmowanie

Dzień ślubu i przyjęcia weselnego to dla przeważającej większości ludzi najważniejszy moment w życiu. Nie od dziś jednak wiadomo, iż Para Młoda bywa tak zaaferowana, że wiele sytuacji i zdarzeń po prostu jej wówczas umyka – skupia się ona bowiem na tym, aby wszystko przebiegło bez zarzutu i by przypadkiem nie pomylić się podczas składania przysięgi małżeńskiej lub pierwszego tańca. Dlatego warto byłoby Ten Wyjątkowy Dzień uwiecznić na nagraniu, by można było do niego wrócić nawet po wielu, wielu latach i przypomnieć sobie owe niesamowite chwile. Trzeba zatem jeszcze w okresie narzeczeństwa znaleźć operatora kamery lub też ekipę filmową, która się owym zadaniem zajmie.

Krótko i treściwie!

Na szczęście minęły już te czasy, w których nagrania ślubno – weselne trwały wiele, wiele godzin i ciągnęły się niczym flaki z olejem. Dziś na szczęście ekipy filmowe mają do dyspozycji fantastyczny sprzęt wiodących światowych marek, a jako pomoc służą im przeróżne programy. W rezultacie w utalentowanych firmach zajmujących się wideofilmowaniem powstają niesamowite produkcje, a odpowiednio dobrane utwory muzyczne i efekty specjalne potrafią zrobić na widzach oszałamiające wprost wrażenie.
Bardzo wiele par narzeczonych zamiast tradycyjnego (i kompletnie już niemodnego) filmu wybiera kilkuminutowy ślubny teledysk. By go jednak stworzyć, osoba trudniąca się montażem musi się nieźle napracować. Ale warto, bo rezultaty bywają niezwykłe. Czasami w grę wchodzi również nieco dłuższy film, na przykład trwający godzinę czy półtorej. Tak naprawdę chodzi jednak o to, aby w niezbyt długim czasie, w interesującej formie i w stylowy sposób ukazać w skrócie wszystkie najistotniejsze elementy owego dnia.
Dobrze zatem byłoby, gdyby kamerzysta zjawił się już w czasie przedślubnych przygotowań, na pewno bowiem uda mu się uwiecznić na nagraniu mnóstwo niezwykłych, magicznych wręcz momentów. Oczywiście powinien towarzyszyć Wam także podczas drogi do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Wspaniałe uwiecznienie ceremonii to także jego zasługa – podobnie ma się rzecz z weselnym przyjęciem. Czasami jednak zakres prac operatora kamery jest jeszcze bardziej rozszerzony!

A może nagracie podziękowania dla rodziców?

Wcale nie musicie decydować się na standardowe „Cudownych rodziców mam” i pląsy z rodzicami w kółeczku jako podziękowania za wychowanie i pomoc w organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Wszak to właśnie wideofilmowanie możecie tu wykorzystać, by było naprawdę oryginalnie i szalenie stylowo. O czym konkretnie mowa? Warto na jakiś czas przed dniem ślubu poprosić operatora o to, by udał się z Wami w jakieś ładne miejsce (wszak okoliczności także się liczą) i nakręcił niedługi film z Wami w roli głównej. Możecie rzecz jasna złożyć podziękowania w sposób niezwykle wzruszający, bardzo zabawny, śpiewająco, z układem chorograficznym…Pomysłów jest naprawdę wiele. Jesteśmy jednak w stu procentach przekonani o tym, że jeśli film ów zostanie wyświetlony w czasie przyjęcia, obdarowany (i inni goście również) będą naprawdę zachwyceni.

Ile trzeba dziś zapłacić za wideofilmowanie na ślubie i weselu?

Tak naprawdę niełatwo nam będzie w pełni jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć, ceny bowiem bywają szalenie zróżnicowane. Wszak kiedy zdecydujecie się na skorzystanie z usług początkującej w owej branży firmy, na pewno cena nie będzie zbyt wysoka. Jeśli jednak wybierzecie markę sprawdzoną, z dużym doświadczeniem i wspaniałymi referencjami, z całą pewnością musicie liczyć się ze znacznie większymi kosztami. Tak naprawdę każda z firm ma swój własny cennik (który zróżnicowany jest w zależności od wybranego pakietu), średnio jednak trzeba zapłacić od 2000 do 7000 złotych.

Znakomita jakość, piękne widoki, ukazanie Waszego szczęścia

Gdy zastanawiacie się nad tym, czy warto zdecydować się na wideofilmowanie, pomyślcie o tym, że owo nagranie stanowiło będzie dla Was cudowną pamiątkę. W dzisiejszych czasach operatorzy kamery maja naprawdę niesamowite możliwości techniczne oraz wielki talent, dlatego dzięki nim będziecie mieli okazję ku temu, by poczuć się niczym najprawdziwsze filmowe gwiazdy rodem z Hollywood.
Internet rzecz jasna w bardzo dużym stopniu ułatwia znalezienie idealnej firmy zajmującej się wideofilmowaniem ślubno – weselnym. Wszak niemalże każda z nich udostępnia w sieci fragmenty swoich dotychczasowych dzieł, by pary wstępnie zainteresowane współpracą mogły zapoznać się z owym dorobkiem. Kiedy zatem portfolio jakiejś firmy bardzo Wam się spodoba, postarajcie umówić się na spotkanie, podczas którego będziecie mogli porozmawiać o szczegółach. Potem zaś przychodzi czas na zarezerwowanie terminu oraz (zwykle) wpłacenie przez Was zaliczki. Dzięki temu możecie nawet na kilka/ wiele miesięcy przed ślubem mieć stuprocentowa pewność tego, iż nagraniem Waszych najpiękniejszych momentów w życiu zajmą się prawdziwi specjaliści z doświadczeniem w owej branży.
Kiedy już obejrzycie przynajmniej kilka przykładowych filmów autorstwa różnych firm, będziecie mieli porównanie i stwierdzicie, czyj dorobek Was zachwyca, czyj natomiast niekoniecznie.

Pozwólcie, byśmy pomogli Wam w podjęciu decyzji!

Branża ślubna to nasza wielka pasja, poświęcamy jej mnóstwo czasu i uwagi. W naszym prestiżowym katalogu znajdziecie zatem również mnóstwo firm zajmujących się wideofilmowaniem podczas ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych. Serdecznie zachęcamy Was do tego, byście zapoznali się z poszczególnymi wizytówkami i wybrali najlepsze dla siebie rozwiązanie. Dzięki temu bowiem z całą pewnością Wasz najwspanialszy dzień zostanie uwieczniony w należycie piękny sposób!

Wideofilmowanie w okolicy