Auto do ślubu

Polecane oferty przez Towesele.pl: 4

Jeśli jesteście aktualnie na etapie przygotowań przedślubnych, zapewne już niebawem przyjdzie moment na to, aby wybrać idealne auto do ślubu. Co prawda część (niewielka, dodajmy) par decyduje się na to, by pojechać pod kościół albo Urząd Stanu Cywilnego własnym autem, jednak nie ma w życiu zbyt wiele okazji ku temu, by przemieszczać się z prawdziwą pompą i w wielkim stylu. Jak najbardziej polecamy Wam zatem wynajęcie auta do ślubu z kierowcą.

Więcej

Jaki model wybrać spośród wielu opcji?

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z naprawdę oszałamiającą różnorodnością w tym zakresie. Wszak narzeczeni planują swoje śluby i przyjęcia weselne w przeróżnych stylach, nic zatem dziwnego, że nie wszyscy wybierają takie same samochody.
Sporym zainteresowaniem już od wielu lat cieszą się klasyczne ślubne limuzyny. Bywa, że ich długość sięga dziewięciu czy dziesięciu metrów, zatem na ulicach zdecydowanie się wyróżniają, kiedy wiozą pary do ślubu. Zwykle białe, dostępne również w innych wersjach kolorystycznych. Warto stylowo je udekorować, by całość prezentowała się naprawdę fantastycznie.
Wiele par decyduje się dziś na auto do ślubu w stylu retro. Dlaczego? Widać bowiem wyraźnie, że narzeczeni pokochali klimaty vintage, uwielbiają to, co było już kiedyś modne, dziś zaś powróciło do łask. To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy czują, że ich dusze są z innej epoki. Auta retro (pomimo bardzo wielu przejechanych kilometrów na koncie i lat na drogach) prezentują się niczym najnowsze modele – właściciele bowiem dbają o nie z należytą starannością.
Jeśli planujecie letni ślub, być może skusi Was nieco inne auto do ślubu – kabriolet to rozwiązanie dla tych par, które pragną w Tym Wyjątkowym Dniu czuć we włosach powiew wiatru. Do wyboru przeróżne wersje kolorystyczne oraz modele, zatem na pewno uda Wam się wybrać coś extra.
Dziś coraz częściej narzeczeni poszukują rozwiązań naprawdę nietypowych, takich, które zostaną zapamiętane przez wszystkich gości na długo. Dlatego też pod kościół lub Urząd Stanu Cywilnego zdarza się im podjeżdżać zupełnie innymi niż standardowe pojazdami: motocyklem, skuterem, autobusem typu ogórek, fiatem 126p albo rowerem. Być może wybierzecie dorożkę albo karocę. Pamiętajcie o tym, iż tak naprawdę ogranicza Was jedynie wyobraźnie (i niekiedy również panujące warunki pogodowe).

Stylowe auto do ślubu z szarmanckim kierowcą – poczujcie się niczym celebryci!

Firm zajmujących się wypożyczaniem aut do ślubu jest na terenie naszego kraju coraz więcej, szukać ich można nie tylko na terenach wielkich miast, ale również i w niewielkich miejscowościach. Jeśli obecnie jesteście na etapie szukanie wymarzonego samochodu, musicie z całą pewnością zdawać sobie sprawę z faktu, że najlepsze egzemplarze rozchodzą się niczym świeże bułeczki i gdy będziecie zbyt długo czekać z dokonaniem rezerwacji, inna para z pewnością Was ubiegnie.
Oczywiście podczas poszukiwań warto zwrócić uwagę na opinie tych, którzy już z możliwości wypożyczenia danego auta wykorzystali (mamy na myśli zarówno te otrzymywane na żywo, jak i via internet). Zastanówcie się dobrze nad tym, jaki rodzaj auta będzie w odpowiedni sposób dopasowany do klimatu Waszego ślubu i przyjęcia, być może bowiem ten, który pierwotnie braliście pod uwagę, zostanie zastąpiony zupełnie innym.

Co z dekoracjami?

Minęły już bezpowrotnie czasy, w których Para Młoda mogła liczyć jedynie na kilka baloników czy wstążek w ramach dekoracji. Dziś bowiem możliwości w tej kwestii są wręcz nieograniczone, a ilość firm zajmujących się tworzeniem ozdób na samochody ślubne rośnie z każdym miesiącem. Niektóre dekoracje z całą pewnością zaliczyć można do tych standardowych i klasycznych, inne zaś potrafią wzruszyć czy rozbawić (w tym ostatnim przypadku możecie zdecydować się na przykład na specjalne tablice rejestracyjne o treści „Ona nie jest w ciąży, on nie jest bogaty” zamiast „Para Młoda”). Wszystko rzecz jasna uzależnione jest tu od Waszych indywidualnych preferencji i potrzeb. Miejcie jednak na uwadze fakt, iż wszelkie samochodowe dekoracje powinny tworzyć spójną całość z ozdobami w kościele czy na weselnej sali. Gdy bowiem każdy z tych elementów będzie z przysłowiowej innej parafii, może wkraść się niepożądany efekt chaosu, a tego z całą pewnością byście sobie nie życzyli.

Ile to kosztuje?

Jak zapewne można się domyślić, ceny bywają szalenie zróżnicowane. Wszystko zależy bowiem od wielu czynników, między innymi od tego, na jaki konkretnie model się zdecydujecie, jaki będzie czas wynajmu, jaką trasę będzie on musiał przebyć, gdzie odbędzie się ślub oraz na jaki dzień tygodnia zaplanowaliście ślub i wesele (sobota, jak można się domyślić, należy do najdroższych, jest bowiem najbardziej popularna).
Średnio jednak musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 150 – 1000 złotych. Zapytajcie koniecznie przed podjęciem ostatecznej decyzji, czy kwestia udekorowania ślubnego auta to obowiązek firmy wynajmującej czy też musicie zająć się tym sami ( w konsekwencji zwykle poszukać firmy dekoratorsko – florystycznej, która ozdoby wykona).

Gdzie szukać firmy zajmującej się wynajmem aut do ślubu?

Rzecz jasna dziś najlepiej jest poszukiwania poczynić w internecie. Każda z tego typu firm ma bowiem swoją ofertę w sieci. Oczywiście nie namawiamy Was do tego, byście przejrzeli dziesiątki czy setki stron internetowych (wiemy bowiem, iż macie przed Tym Wielkim Dnem całe mnóstwo innych pilnych obowiązków).
Specjalnie dla Was stworzyliśmy jednak katalog, w którym znajdziecie wizytówki tych najlepszych, sprawdzonych, o świetnej opinii. Gdy będziecie szukać tych znajdujących się w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania, zapłacicie mniej, gdy jednak Wasz wybór padnie na auto z daleka, musicie liczyć się z nieco wyższymi kosztami. Kiedy wybierzecie firmę z naszej stworzonej z wielką dbałością o szczegóły bazy, na pewno podjedziecie do ślubu w naprawdę wielkim stylu!

Więcej

Auto do ślubu w okolicy