Wyjątkowe auto retro Nestor Baron do ślubu! Limuzyna Austin Princess i Cadillac De Ville na wesele

Starzyńskiego 55 D, 55d, Warszawa, mazowieckie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Obiecujemy spełnić Państwa marzenia o najpiękniejszym ślubie, zaręczynach lub randce. Wspomnienia pozostaną do końca życia.Nestor Baron to auto, którym nasi dziadowie jeździli po drogach Europy. Samochód niecodzienny pochodzący z lat 30 XX wieku. Długa maska, duże i okrągłe reflektory, siedzenia wykonane z delikatnej skóry pokryte haftem.Nadwozie tego przepięknego samochodu pokryte jest błyszczącym lakierem w kolorze kremowo-bordowym. Nasz kabriolet to niepowtarzalne połączenie skóry, drewna i pokaźną ilością chromowanych elementów. Dzień ślubu powinien być wyjątkowy dlatego nasz samochód również takie jest. Jest nie tylko wygodny, elegancki ale przede wszystkim niecodzienny. Nasz zabytkowy samochód wiozący Młodą Parę będzie najodpowiedniejszy w tym wyjątkowym dniu.Do Państwa dyspozycji są jeszcze dwa auta:

- królewska limuzyna Austin Princess z 1960 roku

- amerykańska limuzyna Cadillac De Ville z 1966 rokuAuta wynajmowane są z elegancko ubranym kierowcą i bezpłatnym przystrojeniem, które obejmuje dekorację ze sztucznych kwiatów oraz tablice rejestracyjne Młoda Para,Szczęśliwi Na Zawsze lub Nowożeńcy.Nasza firma obsługuje uroczystości na terenie Warszawy i okolic.Zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.samochod-do-slubu.com.pl

tel. 505-200-667

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Wyjątkowe auto retro Nestor Baron do ślubu! Limuzyna Austin Princess i Cadillac De Ville na wesele" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 45
  • Data dodania: Listopad 13, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii