Triumph Spitfire - Zabytkowy kabriolet - prowadzisz Sam

Warszawa, Bełchatów, łódzkie, Polska
Cena od: 900,00 zł

Opis

Jesteśmy miłośnikami motoryzacji i zajmujemy się odrestaurowywaniem pojazdów o których już świat zapomniał. Pomysł na stworzenie firmy powstał jako produkt uboczny powiększającej się rodziny naszych klasyków. Wierzymy, że w naszych rękach samochody te będą żyły wiecznie. Jeżeli pragniesz wypożyczyć świetnie odrestaurowany samochód, który wspaniale się prowadzi to z pewnością nie będziesz zawiedziony/a.

Triumphy (kabriolety) posiadają składane dachy, które bardzo szybko się obsługuje, są to pojazdy dwuosobowe więc prowadzicie je sami. Volkswagen Beetle może być prowadzony przez Was lub też wynajęty z kierowcą, jest to pojazd 5 osobowy.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia Naszej strony internetowej podanej przy ogłoszeniu. Dodatkowo zachęcam do obejrzenia filmu z Triumphami, który jest dodany w ogłoszeniu oraz na mojej stronie autoweselne.com.

Gorąco polecam,
Adrian

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Triumph Spitfire - Zabytkowy kabriolet - prowadzisz Sam" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 1991
  • Data dodania: Maj 18, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii