Dj na Wesele Dj Small Profesjonalna Obsługa Wesel

Słoneczna, Szamotuły, wielkopolskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Moja oferta to przede wszystkim profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa, niezależnie od miejsca i profilu publiczności. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu imprez jako DJ wodzirej, wyjątkowe umiejętności i charyzma, a także profesjonalny sprzęt DJ-ski. Wiem dobrze o tym, że każda zabawa jest inna i ma różne wymagania dotyczące repertuaru muzycznego, a także stylu jej prowadzenia. Z tego też powodu proponuję Państwu dużą różnorodność oraz najwspanialszą atmosferę niezależnie od wieku publiczności i miejsca imprezy. Dobieram muzykę odpowiednio dostosowaną do gustów uczestników zabawy oraz jej charakteru. Są to przeboje zarówno do tańca, jak i do słuchania. Dj Small oferuje profesjonalną obsługę wesel polskich oraz wielonarodowościowych DJ na wesele. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju wesel oraz innych imprez okolicznościowy.


Jako DJ preferuję wesela w klimacie wehikułu czasu (światowe hity uznanych artystów), ale wiadomo, że żadne wesele nie obędzie się bez polskiego pop'u, rocka, biesiady czy disco. Co ważne, w trakcie wesela nie ma ciszy - również w trakcie posiłków grana jest muzyka (np jazz).

Firma dysponuje własnym sprzętem do nagłośnienia i oświetlenia imprez.


Dj Small dostosowuje repertuar muzyczny, zabawy, konkursy i dodatkowe atrakcje do indywidualnych ustaleń z klientami.

Zdecydowanie stawiam na jakość, za każdym razem dążę do tego aby osoby uczestniczące w imprezie wychodziły zadowolone staram się aby każda zabawa była niezapomnianym przeżyciem. Swoją energiczną osobą potrafię zachęcić każdego do wspólnej zabawy.
Przed każdą imprezą spotykam się indywidualnie z klientami, aby dokładnie omówić wszystkie szczegóły, muzykę, wydarzenia, ustalić warunki i podpisać umowę. W razie jakichkolwiek pytań związanych z działalnością, chętnie odpowiem na nie podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Oferta :
Prowadzenie wesela, konkursów, oczepin
Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy
Szczegółową współpracę przedweselną
Ciekawe efekty:
Indywidualne podejście do każdego zlecenia
Montaż, demontaż i transport sprzętu
Gwarancja niezmienności ceny po podpisaniu umowy
Pomoc w organizacja wesela
Firma obsługuje: - bankiety, - pikniki, - festyny, - bale maturalne, - bale sylwestrowe, - bale andrzejkowe, - uroczystości rodzinne, -- śluby, - poprawiny, - chrzciny, - wesela, - urodziny, - komunie, - rocznice rodzinne, - zaręczyny, - wieczory kawalerskie, - wieczory panieńskie... Ponadto: - projekty społeczne i inne ważne wydarzenia..


Serdecznie zapraszam do kontaktuW branży od : 2006

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Dj na Wesele Dj Small Profesjonalna Obsługa Wesel" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 89
  • Data dodania: Maj 14, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii