Tacy a nie inni - Duet DJski na Twoje wesele

Gliwice, śląskie, Polska
Cena od: 2 000,00 zł

Opis

Dominik Chilimończyk (ten ładniejszy) i Bartłomiej Imbierowski (ten większy) – w skrócie „Tacy, a nie inni”.

Poznaliśmy się przypadkowo w 2009 roku za konsoletą jednego ze śląskich klubów muzycznych, a wspólna pasja i uzależnienie jaką jest muzyka, zaowocowała w wieloletnią przyjaźń, z której jako produkt końcowy zrodził się zespół „Tacy, a nie inni”.

Fakt zainteresowania naszą ofertą świadczy o tym, że szukają Państwo dobrego, sprawdzonego, pewnego zespołu muzycznego, który zapewni, iż właśnie ten najważniejszy dzień w Państwa życiu będzie dniem magicznym, niezapomnianym i jedynym w swoim rodzaju.

Gramy Polską, oraz zagraniczną muzykę taneczną, biesiadną i rozrywkową,
a nasz repertuar połączony z doświadczeniem i wiedzą pozwalają dopasować się do ogromnie szerokiej gamy gości.

Jesteśmy pasjonatami muzyki z bogatym doświadczeniem scenicznym, co pozwala nam profesjonalnie tworzyć muzykę w taki sposób, aby wpadała ona
w ucho oraz porywała do nieustannej zabawy. Ponieważ muzyka jest naszą największą miłością (Dominik od muzyki bardziej kocha tylko swoją żonę)
i pasją, mają Państwo pewność, iż szczerze zaangażujemy się w to, aby Państwa goście, a przede wszystkim Wy, wspominali ten dzień jako wyjątkowy, oraz bawili się hucznie przez całą, długą noc.

Nie lubimy zbędnych przestojów, dlatego też prezentowane bloki muzyczne są długie tak, aby każdy z gości mógł się dobrze wybawić.

Podczas prowadzonego przez nas wesela zapewnione mają Państwo:
- Profesjonalną i niebanalną oprawę muzyczną
- Szeroki repertuar muzyczny
- Przeprowadzanie standardowych jak i nietuzinkowych zabaw
- Profesjonalną konferansjerkę
- Najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy
- Najwyższej jakości sprzęt zapewniający oprawę świetlną.

Od początku naszej działalności idealnie trafiamy w gusta ludzi takich jak Państwo – o ogromnych wymaganiach (wiemy, iż ślub i wesele są wydarzeniami, w których każdy wymaga profesjonalnego wkładu), ceniących solidność, staranność i właśnie przede wszystkim – profesjonalizm.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, zarejestrowaną również jako płatnik VAT, co jednocześnie umożliwia nam wystawienie faktury.

Nasza gaża za całkowitą realizację zlecenia, tj. oprawa muzyczna, oprawa konferansjeryjna, oprawa świetlna oraz całkowite zaplecze techniczne,
to 2.000zł netto + zaplecze gastronomiczne dla dwóch osób.


Posiadamy na stanie wyposażenia również drona jednej z najbardziej renomowanym marek, wykonujący zdjęcia oraz filmy w najwyższej istniejącej obecnie jakości 4K, którego zazwyczaj w pełnym pakiecie wybiera każda para młoda. Koszt realizacji materiału foto/video dronem na Państwa weselu, to 400zł netto, jednakże gwarantujemy, iż jest to cena ogromnie konkurencyjna, gdyż średnie wynagrodzenia dla operatora drona na weselach, to ok. 1.000zł netto.

Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z realizowanych przez nas imprez.

Mamy nadzieję, iż prezentowana przez nas oferta będzie dla Państwa ofertą atrakcyjną i że w niedalekiej przyszłości spotkamy się już osobiście podczas ustalania wszelkich szczegółów.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Tacy a nie inni - Duet DJski na Twoje wesele" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 146
  • Data dodania: Maj 20, 2016

  Podobne oferty z tej kategorii