zaproszenia na ślub ślubne ze zdjeciem narzeczonych śmieszne fotomontaże z okresu dzieciństwa

Mysłowice, śląskie, Polska
Cena od: 3,00 zł

Opis

Działając pod marką www.kartkoland.pl jesteśmy firmą specjalizującą się w przygotowywaniu profesjonalnych druków z wizerunkiem osób, oferujemy m.in.: zaproszenia ślubne ze zdjęciem,dodatki ślubne ze zdjęc., zaproszenia okolicznościowe /komunijne,urodzinowe, chrzestne, rocznicowe itp. - stale rozwijamy nasza ofertę starając sie aby nasze pomysły były oryginalne i zaskakujące - odwiedź nasza stronę www.kartkoland.pl

Opinie klientów

 • niuniaWrzesień 6, 2016

  Chciałam polecic firmę, którą odszukałam na Waszym portalu i która uważamy za rzetelną i wartą zwrócenia uwagi gdyz w dobie internetu trudno jest odszukać wiarygodną firmę internetową. Nam się to udało tj serwis interentowy www.kartkoland.pl - jestesmy zachwyceni z zaproszeń które u nich zamówiliśmy - są na rynku już od 2007 r. - mają fantastyczną, niebanalną, zabawną, oferte zaproszeń - które nas osobiście urzekły - fotomontaże ze zdjęc narzeczonych z okresu dzieciństwa - oczywisice do projektu zaproszeń wykonują również dodatki pasujące /winietki, etykiety, zawieszki na butelki, podziekowania/. wybraliśmy styl retro - nasi goscie byli zaskoczeni pomysłowością a rodzina stwierdziłą ze juz jako mali pasowalismy do siebie - niektórym się łezka w oku zakręciła - jesteśmy im bardzo wdzięczni i dziękujemy :)

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "zaproszenia na ślub ślubne ze zdjeciem narzeczonych śmieszne fotomontaże z okresu dzieciństwa" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 508
  • Data dodania: Grudzień 28, 2015

  Podobne oferty z tej kategorii