Zaproszenia ślubne wycinane laserowo - GRAWNET

Gospodarska 17, Kraków, małopolskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Dzień ślubu i wesela chcemy świętować razem z najbliższymi, dlatego niezbędne jest przygotowanie zaproszeń. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, dlatego oferujemy zaproszenia ślubne wycinane laserowo. Zajmujemy się realizacją zarówno zaproszeń z gotowym wzorem do wyboru z naszego sklepu, jak i projektami indywidualnymi. W naszej ofercie znajdą Państwo zaproszenia papierowe oraz oryginalne zaproszenia wykonane w drewnie, odpowiednie dla osób z niekonwencjonalnym podejściem. Do wszystkich naszych zaproszeń proponujemy darmową personalizację.

Oferta

Tytuł

Zaproszenia ślubne wycinane laserowo

Opis

Grawerowanie laserowe, cięcie i znakowanie laserem, zdobienie, personalizacja, realizacja zleceń nietypowych i niestandardowych – by codzienność uczynić niecodzienną, bardziej funkcjonalną i piękniejszą.

Cena

od 1,40 zł/szt, minimalna ilość sztuk: 25

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego branża ślubna wydała Ci się najbardziej atrakcyjną?

Wiem, jak ważne jest dokładne zaplanowanie wymarzonego przyjęcia weselnego i jak często najważniejsze są szczegóły. Zajmuję się tworzeniem dodatków ślubnych, aby pomóc Młodym Parom w przygotowaniu perfekcyjnego wesela.

Jakie były Twoje początki w branży?

Na początku głównym produktem firmy GRAWNET były zaproszenia wycinane laserowo, które wciąż mamy w ofercie, jednak obecnie skupiam się bardziej na wycinaniu i grawerowaniu w drewnie.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Możliwość kontaktu z ludźmi i kreatywne podejście do każdego projektu.

Dlaczego Twoja oferta jest lepsza od konkurencyjnych?

Nasze projekty wykonujemy na wysokiej jakości materiale. Każdy element cechuje się niezwykłą precyzją zdobienia, w cenę wliczone jest również wykonanie personalizacji, tak aby Wasze dodatki były jedyne w swoim rodzaju.

Na czym skupiasz się najbardziej podczas wykonywania swojej pracy?

Przede wszystkim na jak najdokładniejszym wykonaniu projektu, tak aby zadowolić Parę Młodą.

Co jest dla Ciebie kwintesencją udanego ślubu i wesela?

Dobra zabawa nie tylko Gości weselnych, ale przede wszystkim Młodej Pary - w końcu to ich wielki dzień!

Co chcesz przekazać wszystkim zakochanym parom?

Drodzy Młodzi - ślub i wesele jest początkiem nowego, ważnego etapu w życiu. Pamiętajcie, że wesele jest przede wszystkim dla Was i to Wasze zadowolenie jest najważniejsze! Życzę Wam ogromu miłości i cierpliwości do wytrwania przy sobie na dobre i na złe.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Zaproszenia ślubne wycinane laserowo - GRAWNET" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 688
  • Data dodania: Grudzień 30, 2015

  Podobne oferty z tej kategorii