Konsultantka Ślubna- Karolina Wereszczyńska www.weselmysierazem.com

Myśiwska, Gdańsk, pomorskie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Z zawodu jestem architektem wnętrz, z charakteru- perfekcjonistką.
Z zamiłowania do wesel narodził się pomysł, aby wykorzystać kreatywność i ukryte pokłady energii do współtworzenia najpiękniejszych wspomnień z jednego z najważniejszych dni w życiu każdej pary.

Praca z Młodą Parą jest dla mnie ogromną przyjemnością, ale również wyzwaniem, dzięki czemu gwarantuję pełną satysfakcję z efektów powierzonych mi zadań. Specjalizuję się głównie w organizacji ślubów i wesel. Moje pierwsze imprezy spotkały się z ogromnym uznaniem Par Młodych oraz gości weselnych.

Dzięki dużej kreatywności i dbałości o szczegóły, dbam, by każde wesele
było niezwykłe i wyjątkowe. Nie narzucam stylu w jakim ma być stworzony Ten Dzień, potrafię słuchać i wychodzę z propozycjami klimatu i scenariusza, jaki przypadłby Młodym do gustu. Uwielbiam wyzwania i jestem otwarta na najbardziej awangardowe rozwiązania. Chętnie podejmuję się aranżacji imprez w niestandardowych miejscach. Współpracuję wyłącznie z doświadczonymi i profesjonalnymi podwykonawcami, których darzę zaufaniem po poprzednich realizacjach.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą, która mam nadzieję, spełni Państwa wymagania.
www.weselmysierazem.com

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Konsultantka Ślubna- Karolina Wereszczyńska www.weselmysierazem.com" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 174
  • Data dodania: Październik 9, 2016

  Podobne oferty z tej kategorii