Opis

Nasza zgrana ekipa to trzy naprawdę super dziewczyny!

Karolina – event i wedding manager z ogólnoświatowym doświadczeniem
Dominika – doświadczony wedding planner i wedding decorator oraz event manager
Patrycja – grafik pełen wspaniałych pomysłów i talentów plastycznych

Po tym jak zjadłyśmy zęby na eventach korporacyjnych, przeniosłyśmy całą swoją wiedzę, doświadczenie i pasje na to, co jest dla nas najważniejsze – zakochane i szczęśliwe spojrzenie pary młodej na ich wymarzonym weselu. Oczywiście zorganizowanym przez nas.
Lista zadowolonych par jest pokaźna, a my nie zwalniamy tempa – cały czas organizujemy, planujemy i szukamy dopasowanych do Was rozwiązań.
Tyle o nas, bo kto by chciał więcej słuchać, skupmy się na tym co dla Was jest ważne.

Jak działamy

Marzy Ci, aby do ślubu podjechać karetą ciągniętą przez jednorożce? A może chcesz, aby na weselu grał u Ciebie Bruno Mars?
Nie ma sprawy – wszystko załatwimy! Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. Ale tak naprawdę najważniejsze jest to jak chcecie, aby Wasz ślub wyglądał. A może wyglądać naprawdę różnie (styli i pomysłów mamy co niemiara). Z tego powodu, staramy się dogłębnie zrozumieć wasze potrzeby i wizje.
Następne parę miesięcy (a może i lat) spędzimy ustalając szczegóły jednego z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu, dlatego tak ważne jest dobre zrozumienie i poznanie siebie nawzajem (konsultantki – para młoda) jak i koncepcji Waszego dnia (a może tygodnia…?

Oferta

Tytuł

Kompleksowa organizacja ślubu oraz wesela

Opis

Z Waszym uśmiechem nam do twarzy! Wyobraź sobie wymarzone wesele... Resztę zostaw nam! Zadbamy nie tylko o realizację Waszych marzeń ale i o to aby cały proces przygotowań był jedynie wspaniałą zabawą!:) https://lisielove.pl/

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Lisie Love - konsultanci ślubni" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 13
  • Data dodania: Październik 19, 2020

  Podobne oferty z tej kategorii