Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner Warszawa

Ku Rzece 5, Warszawa, mazowieckie, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Organizator ślubów Warszawa
Gdy wizja Tego Wyjątkowego Dnia zaczyna rysować się na horyzoncie, myśli Młodej Pary skupiają się wokół kwestii związanych z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Dopilnowanie tego procesu wymaga wiedzy i umiejętności, którymi odznacza się profesjonalny wedding planner, gotowy przeprowadzić Was przez wszystkie trudy przygotowań i doskonale zaznajomiony ze specyfiką branży ślubnej. Chcecie, by Wasz Wymarzony Dzień obfitował w niezapomniane chwile? Skorzystajcie z usług wedding plannera.
Jako doświadczona konsultantka ślubna dobrze wiem, jak sprostać wyzwaniom, które niesie ze sobą kompleksowa organizacja ślubu i wesela. Nazywam się Paulina Langner-Bentkowska i z radością pomogę Wam zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne, służąc przy tym niesłabnącym zaangażowaniem. Skontaktujcie się ze mną pod numerem +48 690 888 785, napiszcie na adres langnerweddings@gmail.com lub złóżcie mi wizytę — moja agencja ślubna mieści się w Warszawie, przy ulicy Ku Rzece 5.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner Warszawa" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 74
  • Data dodania: Maj 9, 2023

  Podobne oferty z tej kategorii