, ,

Wiosenne wesele pełne wyjątkowości!

Wiosenne wesele

Jeszcze do niedawna niemalże każda polska para pragnęła powiedzieć sobie „tak” w sezonie letnim, najlepiej w czerwcu lub sierpniu ze względu na pojawiającą się w owych nazwach magiczną literę „r”. Dziś natomiast bardzo wiele się w owej kwestii zmieniło, a wiosenne śluby stają się coraz bardziej popularne. Nie dziwi nas to kompletnie, bowiem ten okres w roku, w którym przyroda budzi się do życia, ptaki śpiewają, a trawniki się cudownie zielenią, wydaje się być idealnie dostosowany do takiej okazji. Wiosenne wesele i wiosenny ślub – czy to dobry pomysł?

Wiosenna Panna Młoda!

Idealnie byłoby, gdyby miała na głowie przepiękny wianek z żywych kwiatów – dobrym rozwiązaniem będzie też wplecenie we włosy jednego czy kilku egzemplarzy .To bowiem w cudowny sposób podkreśli wiosenny charakter ceremonii oraz przyjęcia, a poza tym sprawi, że nasza Bohaterka Dnia będzie wyglądała po prostu uroczo i ultrakobieco.

 

Kwiaty, wszędzie kwiaty!

Oczywiście jeśli chodzi o różnego typu ozdoby i dekoracje, pierwsze skrzypce powinny tutaj grać kwiaty, bowiem to właśnie one nierozerwalnie nam się z wiosenną aurą kojarzą. Niech nie zabraknie ich nie tylko na stołach!

 

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *