, ,

Jakie kwiaty do bukietu ślubnego na wiosnę?

bukiety ślubne na wiosnę

Coraz więcej par pragnie powiedzieć sobie „tak” wiosenną porą, wtedy, kiedy kwitną drzewa i kwiaty, gdy cały świat budzi się do życia po wielu miesiącach zimowych śniegów i mrozów. Wiosenne śluby są bardzo piękne i pełne kolorów. A skoro już o kolorach mowa, to wielobarwne są na pewno bukiety Panien Młodych. Jakie kwiaty mają nam do zaoferowania kwiaciarnie wiosenną porą? Sprawdzamy to dla Was kolorowe bukiety ślubne na wiosnę!

Tulipany do bukietu ślubnego

Kojarzą się z wiosną nierozerwalnie, występują w wielu rozmaitych kolorach – wydają się zatem idealnym rozwiązaniem, kiedy w grę wchodzi ślubny bukiet. Kompozycja z nimi w roli głównej może być rzecz jasna mniej lub bardziej ozdobiona, ale tak naprawdę wspaniale prezentują się również bez przybrania. My je kochamy, a Wy?

Konwalie na bukiety ślubne na wiosnę

Delikatne i skromne konwalie to strzał w dziesiątkę w przypadku każdej Panny Młodej pragnącej, by bukiet nie kontrastował z suknią pod względem barwy. Nie należą do kwiatów trwałych, zatem muszą być niezwykle świeże wtedy, kiedy florystka przygotowuje z nich kompozycję.

Bukiet ślubny Szafirek

To jeden z najpiękniejszych wiosennych kwiatów. Z pewnością uwagę wszystkich przyciąga jego piękna, nasycona barwa. To rozwiązanie dla każdej Panny Młodej, według której połączenie błękitu i fioletu jest piękne!

Bez na bukiet ślubny

Późną wiosną cudownie kwitną bzy, warto zatem i o nich pomyśleć podczas obmyślania ślubnego bukietu. Pięknie się prezentują i pachną wprost oszałamiająco!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *