, , ,

Koronkowe love!

Koronkowe love! Suknia ślubna z koronkami.

W świecie sukien ślubnych trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, wiadomo o tym nie od dziś. W tym sezonie bezapelacyjnie rządzi koronka. Jest ultrakobieca, bardzo delikatna i świetnie sprawdza się w przypadku wielu stylizacji. Panny Młode wybierają ją zarówno wtedy, gdy chcą prezentować się elegancko i mają na sobie typowe princessy, jak i wówczas, gdy wolą klimaty rustykalne czy też boho.

Koronka na rękawach – i jest pięknie!

Ostatnimi czasy wielką – popularnością cieszą się suknie ślubne z długimi rękawami. Ale nie mogą być one stworzone z materiałów grubych czy ciężkich – i właśnie koronka idealnie się w ich przypadku sprawdza! Może ona pojawiać się także w innych częściach kreacji, będąc jej stylową ozdobą!

W klimacie boho

Suknie w stylu boho słyną ze swego luzu i bezpretensjonalności, wybierane są dziś zatem coraz częściej. W przeważającej większości przypadków do ich stworzenia używa się głównie koronki. Jest pięknie, stylowo, niebanalnie!

Krótko i wygodnie

Coraz więcej kobiet rezygnuje z klasycznych sukien ślubnych na rzecz tych krótkich. Trzeba przyznać, że prezentują się w nich zjawiskowo, kiedy główną rolę grają…koronki!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *