, ,

Nie tylko czerń, czyli modne garnitury dla Pana Młodego

Nie tylko czerń, czyli modne garnitury dla Pana Młodego

Stylowy Pan Młody to z pewnością nie tylko ten w czarnym fraku czy garniturze. Dzisiaj projektanci strojów do ślubu coraz częściej decydują się na zupełnie inne rozwiązania, takie, które pozwalają mężczyznom w ich najpiękniejszym dniu prezentować się znacznie bardziej nowocześnie, modnie i niebanalnie. Pojawiają się rozmaite kolory ich garniturów oraz przeróżne printu. Jakie konkretnie? Sprawdźmy to!

Bordo króluje

Kolor, który przez szereg lat właściwie nie pojawiał się na ślubnych kobiercach, dzisiaj jest obecny. I bardzo dobrze, bo pozwala mężczyznom na uzyskanie naprawdę interesujących stylizacji. Co o nim sądzicie? My jesteśmy zachwyceni!

Zieleń jest na topie!

Ciemna zieleń w wydaniu butelkowym to także bardzo ciekawa propozycja. Taki garnitur sprawi, że Pan Młody będzie wyglądał niesztampowo, modnie, oryginalnie. Tak trzymać!

 

A może kratka?

Kto powiedział, że ślubny garnitur koniecznie musi być gładki? Można pomyśleć o tym, by miał jakiś ciekawy, ale jednocześnie klasyczny print. Co takiego przychodzi Wam do głowy? My od razu pomyśleliśmy o stylowej niezwykle kratce!

 

Paski to dobry pomysł!

Paski to print należący raczej do tych standardowych, ale z całą pewnością nie nudnych. Warto wybrać go zatem na ślub i tym samym zapewnić sobie niezwykle stylowy wygląd!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *