, ,

Wianek na głowie Panny Młodej – ten trend warto znać!

Wianek na głowie Panny Młodej

Jeszcze do niedawna zdecydowana większość Panien Młodych decydowała się na standardowe rozwiązanie w postaci welonu na głowie w dniu swojego ślubu. Mógł być on długi lub krótki, skromny albo bogato zdobiony. Dzisiaj jednak coraz częściej od welonów się odchodzi, kierując uwagę w stronę zgoła innych rozwiązań. Jednym z najpopularniejszych jest wianek z żywych kwiatów. Doda każdej kobiecie dziewczęcości i niezwykłego uroku!

Wianek na głowie z gipsówki

Wianek upleciony z subtelnej gipsówki to idealna opcja dla tej Panny Młodej, która ceni delikatność. Biała barwa kwiatów współgrała będzie świetnie z kolorem ślubnej sukni. Zapowiada się piękna stylizacja!

Wianek z eustomami w roli głównej

Delikatne i urocze eustomy świetnie nadają się do tego, by stworzyć z nich wianek. Zwykle łączy się je z innymi kwiatami. Jak Wam się taka opcja podoba?

A może piękne piwonie?

Piwonie to typowo letnie kwiaty, które bardzo stylowo będą się prezentowały na głowie Panny Młodej w formie wianka. To będzie piękny dodatek do ślubnego outfitu!

Warto postawić na sukulenty!

Sukulenty to niekwestionowany hit ostatnich lat! Te urokliwe zielone rośliny świetnie nadają się do tego, aby stworzyć z nich cudowny wianek!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *