, , ,

Ślubne warkocze hitem sezonu!

Ślubne warkocze hitem sezonu!

Warkocz to fryzura niezwykle kobieca. Doczekał się on całego mnóstwo różnorodnych wydań. Może być bardzo starannie wykonany albo też celowo nieco rozwiany wiatrem. Jeden lub kilka. W stylu francuskim, bokserski albo typu kłos. Tego typu ślubne warkocze coraz częściej wybierają dla siebie Panny Młode. Pasuje ono przede wszystkim do klimatów rustykalnych, ale można go stworzyć w wielu najróżniejszych wersjach. Idealna fryzura, kiedy chce się podkreślić dziewczęcy look Panny Młodej!

Dwa warkocze – ślubne warkocze

Oto jest kwintesencja delikatności w kobiecym wydaniu. Idealnie pasują do wianka z żywych kwiatów, ale nie tylko. Bardzo ostatnimi czasy popularnie, niezmiennie zachwycające!

Jeden warkocz z boku

Warkocz tego typu będzie idealnym wręcz uzupełnieniem zwiewnej, dziewczęcej kreacji. Można łączyć go z wiankiem z żywych kwiatów albo też pojedynczymi kwiatami wplecionymi we włosy. Każda Panna Młoda będzie prezentowała się zjawiskowo, gdy się na niego zdecyduje!

Warkoczowy zawrót głowy

Przeróżne wariacje na temat warkoczy także świetnie się sprawują w przypadku ślubno-weselnych stylizacji./ Robią ogromne wrażenie, prawda?

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *