, ,

Navy blue jest na topie, czyli granat kolorem przewodnim ślubu i wesela

Navy blue jest na topie

Kolor, który coraz więcej par zakochanych wybiera jako wiodący na swojej ślubnej ceremonii oraz weselnym przyjęciu. Nie dziwi nas to kompletnie, jest on niezwykle elegancki i stylowy, a odpowiednie zestawienie go z innymi barwami może przynieść nadspodziewanie dobre efekty wizualne. Granat na ślubie i weselu? Tak, zdecydowanie tak!

Zaproszenia

Zaproszenia z granatem w głównej roli to całe mnóstwo możliwości, spośród których każdej parze zakochanych uda się wybrać dla siebie coś naprawdę wyjątkowego. Jak Wam się podobają? My jesteśmy nimi oczarowani!

Bukiet Panny Młodej

Bukiet ten jest niezwykle ważnym elementem całej uroczystości, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby był niesamowity. I na pewno tak właśnie się stanie, bo kompozycje, w których pojawia się granat (zwykle zestawiony z innymi barwami, inaczej byłoby za ciemno), to niezwykle udane propozycje florystów!

Dekoracje i ozdoby

Pojawiają się na ślubnym aucie, w kościele oraz na weselnej sali. Bez nich z pewnością nie udałoby się urządzić idealnej ceremonii oraz udanego przyjęcia. Akcesoria, ozdoby i dekoracje w kolorze navy blue to dzisiaj strzał w dziesiątkę!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *