, , , ,

Ciekawe motywy przewodnie na ślub i wesele – 2019

ślub i wesele – 2019

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami, zakochane pary szykują się już do najważniejszego w swoim dotychczasowym życiu dnia. No właśnie, i w zdecydowanej większości przypadków decydują się na to, by ceremonia i przyjęcie miały swój motyw przewodni. Na jakie motywy przewodnie na ślub i wesele  warto postawić?

Rustykalne motywy przewodnie!

Coraz częściej idziemy w stylizacjach ślubu i wesela w stronę natury i delikatności oraz prostoty. To wszystko oferuje styl rustykalny, który z miesiąca na miesiąc staje się bardziej popularny. Wesele w stodole, kobieta w prostej sukience (prezentująca się niczym rusałka) i z wiankiem na głowie, mężczyzna z szelkami, dużo polnych kwiatów, elementy drewniane…jest pięknie!

Motywy przewodnie: niech będzie jak w Prowansji!

Motywy lawendy coraz częściej pojawia się na polskich ślubach i przyjęciach weselnych .Trudno wszak się temu dziwić, jej kwiaty pachną cudownie, a wygląd zachwyci każdego!

Niech wszystko będzie złote!

Bogactwo złota (połączonego wspaniale z innymi kolorami, na przykład zielenią roślin albo też bielą) to świetny sposób na to, by zorganizować perfekcyjny ślub i cudowne przyjęcie weselne. Złote dodatki, akcesoria i drobiazgi są naprawdę piękne!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *