, , , ,

Urocze druhny i pomysły na ich outfity!

Urocze druhenki i pomysły na ich outfity!

Coraz częściej nie tylko na tych ze świata Zachodu, ale i na polskich ślubach i weselnych przyjęciach Panny Młode są otoczone kilkoma druhenkami. I zwykle posiadają one specyficzne elementy, które je wyróżniają. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka widać, które z pań owymi druhenkami są. Poznajmy zatem najlepsze sposoby na to, w jaki sposób wyróżnić to szacowne grono na tle innych gości płci żeńskiej!

Sukienka dla druhny

Mogą być identyczne, mogą mieć ten sam kolor, mogą nawiązywać do siebie stylem – gdy druhny będą podobnie ubrane, na pewno świetnie zaprezentują się na każdej fotografii z Bohaterką Dnia.

A trzeba przyznać, że wybór jest dziś naprawdę imponujący, urokliwych sukienek dla druhen nie brakuje. Mają one przeróżne kolory, bywają gładkie i z printami, jasne i ciemne. Możliwości są więc nieograniczone!

Bukieciki w dłoniach druhny

Czasami bywa ta, że druhenki dzierżą w dłoniach bukieciki kwiatów (korespondujące rzecz jasna z tymi, które ma Panna Młoda). Dzięki temu akcentowi wyróżniają się w pozytywny sposób. A kwiatów nigdy nie jest za wiele, prawda?

Wianki na głowach

Nie tylko wśród Panien Młodych panuje moda na urokliwe wianki na głowach. Także druhny mogą mieć takie wspaniałe akcesoria, by się wyróżnić na tle innych gości. Będzie magicznie i ultrakobieco!

Ozdoby na dłoniach druhny

Stworzone (najczęściej z żywych kwiatów, ale nie tylko) ozdoby na nadgarstki to kolejny pomysł na to, by ujednolicić nieco outfity druhenek. Jak Wam się takie rozwiązanie podoba?

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *