, , ,

Nietypowe dodatki do bukietów ślubnych

Nietypowe dodatki do bukietów ślubnych

Jeśli myślimy o ślubnych bukietach, w pierwszej kolejności do głowy przychodzą nam…tak, oczywiście kwiaty. Mniejsze, większe, kolorowe i w stonowanych barwach, bardziej lub mniej pachnące. No tak, ale warto zdawać sobie sprawę z tego, że do owych kwiatowych kompozycji jak najbardziej można dodać inne, niekiedy nawet bardzo oryginalne elementy (i nie mówimy tutaj o typowych dekoracjach proponowanych przez florystów). Pora na sprawdzenie, o co konkretnie chodzi!

Dodatki do bukietów ślubnych: Owoce

W przypadku ślubów zawieranych podczas pełni lata (kiedy to owoców mamy pod dostatkiem) jest to opcja coraz częściej wykorzystywana. Połączenie kwiatów z pysznymi, aromatycznymi, pięknie pachnącymi przedstawicielami owocowego świata to znakomity patent!

Dodatki do bukietów ślubnych: Biżuteria

W przypadku niezwykle eleganckich kompozycji kwiatowych w stylu glamour to właśnie biżuteryjne dodatki okażą się być tymi najlepszymi. Nic więc dziwnego, że kobiety nadal chętnie je wybierają. Błyszczą, połyskują w świetle, są po prostu piękne!

Dodatki do bukietów ślubnych: Pawie pióra

Jeśli Para Młoda zdecyduje się na to, by motywem przewodnim ślubu i przyjęcia były pawie pióra, koniecznie powinny się one znaleźć w bukiecie!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *