, ,

Wiankowe love, czyli pomysł na rustykalną stylizacje dla Panny Młodej!

Wianek na głowie Panny Młodej

Jeszcze kilkanaście lat temu niemalże każda Panna Młoda w naszym kraju wybierała welon, teraz jednak bardzo wiele się w tej kwestii zmieniło. Coraz więcej kobiet pragnie zaskoczyć wszystkich w tym wyjątkowym dniu rustykalną, niezwykle dziewczęcą stylizacją. W takich przypadkach założenie na głowę wianka będzie znakomitym pomysłem! Wianek na głowie Panny Młodej!

Wianki z kwiatów…niech będzie romantycznie!

Wianek z kwiatów sprawia, że cała stylizacja ślubna prezentuje niezwykle romantycznie. Nic więc dziwnego, że tak często taka właśnie ozdoba pojawia się na głowach Panien Młodych .Oczywiście każdy egzemplarz jest nieco inny, do tworzenia wianka użyć można bowiem przeróżnych gatunków kwiatów. Jesteśmy w stu procentach przekonani o tym, iż każdej kobiecie jest d twarzy w tej uroczej kwiatowej dekoracji!

A może kwiat we włosach?

Istnieje rozwiązanie nieco podobne do kwiatowego wianka – coraz częściej Panny Młode mają wpięty w misternie stworzone fryzury pełen uroku kwiat. To również ciekawy pomysł decydujący o tym, że cała ślubno-weselna stylizacja prezentuje się niezwykle romantycznie, a Panna Młoda wygląda niczym przysłowiowy milion dolarów. Kwiaty we włosach potargał wiatr – mamy jednak nadzieję, że kwiaty we włosach Panien Młodych pozostaną na swoim miejscu!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *