, ,

Podróż poślubna – dokąd się udać?

Podróż poślubna

Kiedy już skończy się ceremonia ślubu oraz weselne przyjęcie, dostaniecie całe mnóstwo życzeń i gratulacji, będziecie otoczeni cudownymi myślami przez wszystkich członków rodziny, przyjaciół oraz znajomych, przyjdzie czas na to, aby wyruszyć w podróż poślubną. Czy zastanawialiście się już na tym, dokąd się wybrać, co okaże się dla Was idealną formą wypoczynku?

Góry – tylko Wy i piesze wędrówki

Dla wielbicieli przyrody i wysiłku fizycznego jednocześnie idealnym rozwiązaniem będą góry. Polskie lub te położone poza granicami naszego kraju – decyzja należy do Was. Na pewno będzie niezwykle romantycznie, kiedy wspólnie uda Wam się wejść na planowany szczyt lub gdy będziecie siedzieć w schronisku  z dobrymi przekąskami i pysznymi napojami ,wspominając ślub i wesele!

All inclusive, plaża i kolorowe drinki

Być może chcielibyście wypocząć po przygotowaniach do ślubu i wesela I pragniecie zrobić to na plaży, z drinkami w dłoniach i bez konieczności robienia czegokolwiek? Tak ,to bardzo dobry trop i sposób na to, by naładować akumulatory. I na pewno przywieziecie całe mnóstwo pięknych pamiątkowych zdjęć!

Wspólne zwiedzanie

A może uwielbiacie zwiedzanie, oglądanie zabytków, odkrywanie przepięknych miejsc w Polsce i na świecie? W takim razie wybierzcie taka właśnie formę spędzania miesiąca miodowego. To będzie na pewno bardzo pouczająca i pełna atrakcji podróż poślubna, z której przywieziecie mnóstwo pamiątek. Świat jest piękny, a jego wspólne zwiedzanie na pewno będzie dla Was prawdziwą przyjemnością!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *