, ,

Niebanalne pomysły na wieczór panieński

Niebanalne pomysły na wieczór panieński

W dzisiejszych czasach już niemal każda narzeczona ma organizowany wieczór panieński. Zwykle zajmuje się tym świadkowa. Pożegnanie z obecnym stanem cywilny jest zwykle bardzo huczne, a grono składające się z sióstr, przyjaciółek i koleżanek pilnuje, by był to czas naprawdę niezapomniany. Warto jednak pamiętać o tym, że wieczór panieński nie musi być obchodzony sztampowo – klub, drinki i muzyka, a wcześniej zabawne prezenty dla przyszłej Panny Młodej. Można go urządzić nieco inaczej. Na pewno będzie wspaniale!

SPA

Masaże, zabiegi pielęgnacyjne, bardzo aromatyczne kąpiele, a do tego lampka szampana i rozmowy w damskim gronie – czy można wyobrazić sobie przyjemniej spędzony czas?

Wieczór panieński wypad na działkę

Swobodna atmosfera, bliskość przyrody, możliwość spacerowania i cieszenia się swoim towarzystwem za dnia, a wieczorem wspaniała babska posiadówka – wyjazd na działkę to także bardzo interesujący sposób spędzenia wieczoru panieńskiego. Każda z uczestniczek na pewno przygotuje jakieś smakołyki, a kolorowe drinki wypijane wśród drzew i śpiewu ptaków będą smakowały znakomicie!

Sesja zdjęciowa

Jeśli Panna Młoda (wraz z pozostałymi uczestniczkami przyjęcia) lubi pozować do zdjęć, ten właśnie pomysł na wspólne spędzenie czasu wydaje nam się bardzo trafiony. Mnóstwo gadżetów typu kapelusze i okulary, perfekcyjne, wykonane przez profesjonalistkę makijaże – zdjęcia z tej sesji będą wspaniałą pamiątką! Studio, plener…jest w czym wybierać!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *