, ,

Niebanalne dodatki dla Pana Młodego

Wszystko wskazuje na to, że bezpowrotnie (mamy taka nadzieję) minęły już czasy, kiedy stylizacje Panów Młodych były bardzo sztamowe, klasyczne i zupełnie zwyczajne. Coraz częściej decydują się oni na akcesoria, które będą w stanie ubarwić ślubno-weselną stylizację i sprawić, by wszyscy ją zapamiętali. Okazuje się, że nie trzeba wcale stawiać na rozwiązania bardzo szokujące, by w pozytywny sposób wyróżnić się na ślubnym kobiercu!

Kolorowe skarpetki przełamią stylizacyjną nudę!

Coraz częściej zdarza się tak, że Pan Młody wybiera dla siebie jakąś niezmiernie intrygującą parę skarpet na ten wyjątkowy dzień. Ten pomysł bardzo przypadł nam do gustu – jest kolorowo, niebanalnie, wesoło! Nierzadko także jego drużbowie są w podobnych bądź też identycznych skarpetkach – taka solidarność nam się podoba!

Wielobarwna, bardzo oryginalna mucha

Czarna, biała albo granatowa mucha? To już było! Warto pomyśleć o czymś oryginalnym, nietypowym, sprawiającym, że stylizacja ślubna nabierze wyjątkowego charakteru. Może będzie to egzemplarz z kolorowymi pikselami w roli głównej? A może ozdobią go kwiaty? Dobrym pomysłem będzie też na pewno zakup muchy kojarzącej się jednoznacznie z zainteresowaniami i hobby Pana Młodego? Nadruki bywają bowiem bardzo różne, może być to chociażby ulubiona rasa psa, piłka nożna, komiks czy rowery. Jest w czym wybierać, a o nudzie stylizacyjnej nie ma mowy!

Drewniana mucha? Tak, niech będzie stylowo!

Drewniana mucha pod szyją Pana Młodego to jeden z najnowszych pomysłów stylizacyjnych. Trzeba przyznać, że bardzo udany i niezmiernie oryginalny. Co o nim sądzicie?

 

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *