, , ,

Idealne paznokcie Panny Młodej. Jaki manicure dla Panny Młodej?

Idealne paznokcie Panny Młodej

W dniu ślubu i wesela oczy wielu osób zwrócone są na dłonie Panny Młode. Widać je bardzo wyraźnie zwłaszcza w momencie uroczystego nakładania na place obrączek, ale i w wielu innych sytuacjach ta właśnie część ciała jest wyeksponowana i wystawiona na plan pierwszy. Trzeba zatem zadbać o to, by paznokcie prezentowały się w tym dniu naprawdę wyjątkowo, zatem wizyta u dobrej kosmetyczki na kilka dni przed weselem (najpóźniej w jego przeddzień, jeśli jest na to czas) to obowiązkowy punkt programu. Zobaczmy, co jest dzisiaj modne! Jaki manicure dla Panny Młodej?

Klasyczny french

Wybierany jest przez przyszłe Panny Młode niezwykle często. Dlaczego? Świetnie bowiem współgra ze ślubnym outfitem, nie rzuca się zanadto w oczy, jest jednak przy tym bardzo gustowny, stylowy oraz ponadprzeciętnie elegancki, Nie dziwi nas zatem kompletnie fakt, iż tak wiele kobiet go wybiera na ów szczególny dzień.

Baby boomer

To tak naprawdę nowa, ulepszona nieco wersja manicure’u francuskiego. Ostatnimi czasy stanowi bezapelacyjny hit. Nie dziwi nas to kompletnie, przecież cudownie się na powierzchni paznokci prezentuje!

A może zdobienia?

Przyszła Panna Młoda jak najbardziej może z paznokciami nieco zaszaleć i zafundować sobie wersję z całym mnóstwem zdobień. To na pewno bardzo ciekawy sposób na ślubną stylizację paznokci!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *