, , ,

Mucha niejedno ma imię, czyli stylizacje dla Pana Młodego! Jaka mucha dla Pana Młodego?

Jaka mucha dla Pana Młodego?

W dzisiejszych czasach zwykle Pan Młody ma w dnu ślubu pod szyją muchę. To bardzo dobry wybór, wygląda się bowiem w takiej stylizacji bardzo szykownie, ponadprzeciętnie elegancko i z klasą. Na tak szczególną okazję jak najbardziej warto wybrać coś naprawdę wyjątkowego. No właśnie, na jakie rodzaje much może sobie pozwolić Pan Młody, co warto wybrać, na co postawić? Jaka mucha dla Pana Młodego?

Ponadczasowa klasyka

Oczywiście nie musimy z pewnością wyjaśniać, że mucha Pana Młodego powinna być dobrana do reszty jego stroju, ale również do stylizacji jego wybranki. Na szczęście jednak dziś modeli do wyboru jest bardzo, bardzo wiele. Panowie nierzadko decydują się na klasykę, która w praktyce oznacza muchę barwy czarnej, granatowej czy tez grafitowej. To się nazywa klasyczna elegancja w dobrym stylu!

A może urocze printy?

Coraz częściej panowie decydują się dziś na modele w stylu vintage. Rządzą groszki, kropki, kratka, paski i inne, niekiedy nawet bardzo oryginalne printy. Przyznać trzeba, że bardzo ciekawie prezentują się one w ślubnych stylizacjach!

Drewniane muchy, czyli nowość!

Od pary sezonów można je zauważyć w stylizacjach ślubnych mężczyzn. Muchy drewniane sprawdza się w przypadku tych mężczyzn, którzy jak najbardziej cenią sobie rozwiązania ze wszech miar oryginalne, niesztampowe i przyciągające uwagę!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *