, , ,

Najmodniejsze trendy w makijażach dla Panien Młodych. Najmodniejsze makijaże!

Najmodniejsze makijaże

Każda Panna Młoda z całego serca pragnie prezentować się w dniu swojego ślubu i weselnego przyjęcia wręcz zjawiskowo. Nie dziwi nas to kompletnie, wszak oczy wszystkich zebranych zwrócone są wówczas w stronę jej i jej ukochanego. O rewelacyjny look kobiety dba tego dnia rzecz jasna wizażystka. nie poleca my zdecydowanie samodzielnego malowania się, bowiem w tym dniu pojawiają się ogromne emocje i kreska wykonana eyelinerem mogłaby być krzywa, zaś usta na pewno nie okazałyby się być umalowane perfekcyjne. Ponadto profesjonalistka ma do dyspozycji najlepsze kosmetyki oraz środki do utrwalania makijażu – warto wiec jej zaufać. Wcześniej dobrze byłoby umówić się jednak na próbny make-up, dziś niemalże każda narzeczona tak postępuje. Przejdźmy jednak do sedna: jak wygląda dziś modny makijaż dla Panny Młodej?

Rzęsy górą!

Obecnie bardzo często w makijażach ślubnych rzęsy są bardzo mocno podkreślone (albo też używa się sztucznych, by efekt był jeszcze bardziej spektakularny). Jak Wam się podobają te propozycje?

Jest ciemno, jest pięknie!

Odważne Panny Młode, które pragną intensywnego podkreślenia swojej urody, decydują się na mocne, dość ciemne makijaże. W połączeniu z jasnymi sukniami prezentują się one bardzo ciekawie. Co  o nich myślicie?

Jest delikatnie, jest pięknie!

Są także Panny Młode, które w dniu swojego ślubu chcą prezentować się możliwie jak najbardziej subtelnie i delikatnie. Taki look bardzo dobrze komponuje się z białą suknią ślubną, prawda?

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *