, ,

Zielona suknia ślubna? Czemu nie?!

Zielona suknia ślubna

Minęły już bezpowrotnie czasy, w których kreacja Panny Młodej koniecznie musiała być biała. Dziś bowiem mamy do czynienia z szeregiem najróżniejszych rozwiązań. Pojawiają się modele utrzymane  w najróżniejszych wersjach kolorystycznych – i trzeba przyznać, że prezentują się one przeuroczo! Dziś zajmiemy się sukniami zielonymi. wszak zieleń to kolor nadziei, barwa, w której bardzo wielu typom kobiecej urody jest do twarzy. Ponadto zieleń jest obecnie bardzo modna, dlatego jak najbardziej warto na nią postawić. Co o tym myślicie? Zielona suknia ślubna, czy to dobry pomysł?

Zielona suknia ślubna? Jasna, a może ciemna?

Choć ostatnimi czasy na wybiegach w kolekcjach znakomitych projektantów rządzi i króluje raczej zieleń ciemna, butelkowa, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w dniu własnego ślubu i weselnego przyjęcia wystąpić w kreacji jasnozielonej. Wtedy byłoby dobrze, by Pan młody miał na sobie zieloną muchę i poszetkę – wtedy Para Młoda będzie stanowiła idealny duet!

 

Zieleń jest piękna!

W zieleni świetnie prezentują się zarówno blondynki, jak i brunetki i rudzielce. Jeśli chodzi o pasujące do niej dodatki, dobrze będzie postawić na biżuterię w kolorze złotym. tego typu kreacja genialnie prezentowała się będzie zwłaszcza na wiosennym i letnim ślubie i weselu, chociaż jesienią i zimą także znakomicie się obroni. Nie zapominajmy też, że wszystkie pary, które zdecydowały się na zieleń jako kolor przewodni swojej ceremonii i przyjęcia, jak najbardziej mogą ów patent wykorzystać – i będzie pięknie!

Zielono Wam?

Nam bardzo! Jesteśmy w stu procentach przekonani, że zieleń przed ołtarzem to świetny pomysł. Na pewno to nie będzie sztampowo, nazbyt klasycznie i raczej nudno ubrana Panna Młoda. Zieleń to świetny pomysł!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *