, , , ,

Krótka suknia ślubna? Tak! Krótkie suknie ślubne to dobry wybór!

Krótkie suknie ślubne

Widać bardzo wyraźnie, iż moda ślubna zmienia się niczym w kalejdoskopie. I choć jeszcze do niedawna niemalże każda Panna Młoda decydowała się na powłóczystą suknię sięgającą podłogi (nierzadko z trenem), dziś coraz częściej stawia się także na krótkie modele. Trzeba przyznać, że kobiety prezentują się w nich nader dziewczęco, niezwykle uroczo. Czasem sięgają one kolan, niekiedy połowy łydki – fasonów i możliwości jest wiele. Sprawdźcie sami nasze propozycje na krótkie suknie ślubne!

Krótkie suknie ślubne – krócej niż standardowo!

Kiedy kobieta ma ładne, zgrabne łydki, jak najbardziej w dniu swojego ślubu może je pokazać. Na pewno wygodnie będzie się jej tańczyło w kreacji, które nie dotyka ziemi. Ponadto jest to świetny sposób na to, by w najważniejszym momencie swojego życia prezentować się nieco bardziej oryginalnie niż reszta. I o to chodzi!

Krótkie suknie ślubne – koronki, wszędzie koronki!

Niezwykle często tego typu suknie ślubne wykonane są z delikatnych, subtelnych, pełnych uroku koronek. I trzeba przyznać, że te modele bardzo pięknie się prezentują. Nas zachwycają! A co Wy o nich sądzicie?

 

Także dla Panien Młodych o kobiecych kształtach!

Okazuje się, że Panny Młode plus size jak najbardziej zdecydować się mogą na tego typu rozwiązanie. Niechże pokażą swoje kobiece, lecz bardzo zgrabne łydki – będzie pięknie!

 

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *