, , ,

Modny Pan Młody – czyli jaki?

Modny Pan Młody

Bardzo cieszy nas fakt, iż minęły już (mamy nadzieję, że bezpowrotnie) te czasy, w których niemalże każdy Pan Młody prezentował się w dniu swojego ślubu i wesela tak samo. Czarny garnitur lub frak w parze z białą koszulą i białą lub czarną muchą, czarne lakierowane buty…trzeba przyznać, że to modowa nuda. A przecież branża ślubna nieustannie się zmienia i ewoluuje, zatem warto zainspirować się nowinkami i postawić na coś, co jest dziś w światowych trendach. Czyli na co?

Granat jest na topie!

Niezwykle często Bohaterowie Dnia mają dziś na sobie garnitury barwy granatowej. Świetnie pasują do nich między innymi brązowe oraz beżowe dodatki – można oczywiście poeksperymentować także z innymi. Tego typu rozwiązanie świetnie prezentuje się między innymi na ślubie rustykalnym czy vintage. Warto na nie postawić!

 

Szarość się sprawdzi!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż szary garnitur nie każdemu mężczyźnie pasuje – ale jednocześnie zapewniamy, że niektórzy prezentują się w takim outficie po prostu zabójczo!

A może zagramy w zielone?

Oczywiście zieleń nie jest wiodącym kolorem garniturów ślubnych, ale widać coraz wyraźniej, że tu i ówdzie zaczyna się pojawiać. Wszak jeśli jest to wiodący kolor ślubu i wesela, taki outfit dla Pana Młodego byłby idealny!

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *