, ,

Uwaga, nowy trend – postaw na ślub w stylu folk!

Uwaga, nowy trend – postaw na ślub w stylu folk!

Przez szereg lat ta stylistyka pozostawała jak gdyby w cieniu, bardzo niewiele par myślało o niej podczas przygotowywania się do ślubu i weselnego przyjęcia. teraz jednak bardzo wiele się w tej kwestii zmieniła i klimaty folk przeżywają swój wieli renesans. Bardzo nas to cieszy, bo wspaniale ubogacają one ceremonię ślubną i weselne przyjęcie. Może i Wam ta stylistyka przypadnie do gustu? My jesteśmy zachwyceni! Ślub w stylu folk, dowiedź się więcej!

Elementy strojów Pary Młodej

Oczywiści outfity Pary Młodej są w tym wyjątkowym dniu szczególnie ważne. Bardzo dobrze byłoby przemycić nieco koloru – w ten sposób klimaty folkowe zostaną uwidocznione, nie będą jednak przyćmiewały całości stylizacji. Co ciekawe, bez problemy znajdą się zarówno elementy stroju dla Panny Młodej, jak i jej wybranka. Co o tym sądzicie?

 

Folkowe dodatki i akcesoria są super!

Oczywiście kiedy już zdecydujecie się na ślub i wesele w folkowym klimacie, podkreślajcie to na każdym kroku. Dobierzecie odpowiednie zaproszenia, dekoracje i ozdoby. Na szczęście jest wiele interesujących pomysłów na to, by było na folkowo – bardzo stylowo!

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *