, , ,

Ślub wiosną – to jest trendy!

Ślub wiosną

Czy można byłoby wyobrazić sobie lepszą porę na powiedzenie sobie “tak” od czasu, w którym przyroda budzi się do życia, trawniki pokrywają kobierce z kwiatów, a ptaki przecudnie śpiewają? Zdecydowanie nie! Chociaż w naszym kraju bardzo wiele par preferuje jednak lato lub wczesną wiosnę, nie warto zapominać także o przepięknej wiosennej porze. Przekonacie się szybko, że ślub wiosną to doskonały pomysł, właśnie w tych miesiącach!

Wiosenna Panna Młoda, czyli jaka?

Bardzo gorąco zachęcamy do tego, aby wiosenna Panna Młoda miała na sobie prostą, dziewczęcą suknię, we włosach zaś piękny wianek z kwiatów .W ten sposób idealnie wpisze się ona w wiosenne klimaty i będzie wyglądała kwitnąco niczym rośliny, które wychylają się w stronę słońca. Bardzo ważną kwestią okazują się być tu także kwiaty w bukiecie ślubnym. Warto postawić na to, co sezonowe. Prym wiodą głównie tulipany i żonkile, nie brakuje także hiacyntów. Jak najbardziej można zdecydować się także na konwalie i bzy, które pachną naprawdę upajająco! Ciemierniki i jaskry również się sprawdzą!

 

Cudowny świat wiosennych dekoracji!

Jeśli chodzi o dekoracje, nie mogliście po prostu lepiej trafić! Wiosną wszystko wygląda pięknie, świat budzi się z zimowego sny, więc nie musicie nawet stosować zbyt dużej ilości ozdób, by sprawić, że przestrzeń prezentowała się będzie niczym z cudownej bajki!

Na pewno warto wykorzystać pierwsze wiosenne kwiaty, lecz nie tylko. Bardzo dobrym rozwiązaniem okazują się także ozdoby z zazielenionych już gałązek. W promieniach słońca na pewno genialnie komponowały się będą również kolorowe wstążki, figurki ptaszków czy też podgrzewacze pływające wraz z kwiatami w prostych baliach (to ostanie wtedy, gdy planujecie ślub i przyjęcie w rustykalnym klimacie).

 

 

Postawcie na wiosenne menu!

Pamiętajcie o tym, aby każdy element Waszej ślubnej ceremonii oraz weselnego przyjęcia podkreślał to, jaką mamy właśnie porę roku. Zadbajcie zatem o to, by w menu znalazły się typowo wiosenne potrawy. Zupa z nowalijek na pewno zasmakuje wszystkim gościom, koniecznie powinna być posypana świeżym szczypiorkiem albo koperkiem. Nie zapomnijcie także o lekkich przekąskach – spring rolls sprawdzą się z powodzeniem. Niech w dzbankach znajdzie się pyszna lemoniada, a tort weselny ozdabiają kwiaty…Weźcie ślub na wiosnę!

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *