Wybielanie zębów, licówki, medycyna estetyczna Salony urody

Chemiczna 3, Gliwice, śląskie, Polska
Proszę o kontakt

Opinie klientów (0)

Opis

W tym szczególnym dniu wszystkie spojrzenia zwrócone sa na Was! to szczególnie radosny czas - pełen uśmiechu! Jakże ważne jest by ten usmiech był piękny i olśniewający!
Zanim więc błysną flesze - warto poświęcić trochę czasu i zadbać o wygląd :) Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych BDENTAL gdzie oferujemy szereg zabiegów zarówno związanych z leczeniem - jak i estetyką uśmiechu (licówki pełnoceramiczne, usuwanie kamienia, piaskowanie) Polecamy szczególnie wybielanie zębów lampą Zoom Advance Power - które jest dostępne tego lata w promocji -50% !
Zapraszamy również do BESTHETIC gabinetów medycyny estetycznej - na zabiegi (dla Pań i Panów) przeprowadzane przez specjalistów, dzięki którym Wasza skóra odzyska naturalne piękno. Umiejętne modelowanie i podkreślenie walorów urody sprawi, że w połączeniu z pięknym uśmiechem zabłyśniecie efektem WOW! Zobacz więcej

Udostępnij ofertę

Pozycja w rankingu

Ranking

32

Liczba zdobytych punktów: 8

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwieksza pozycje Wybielanie zębów, licówki, medycyna estetyczna w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!.

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 17
  • Data dodania: Czerwiec 6, 2017