Opis

Cześć wszystkim przyszłym Pannom Młodym!

Jestem certyfikowaną wizażystką. W swojej pracy stawiam na trwałość makijażu oraz odpowiednią pielęgnacje. Staram się , aby makijaż był dostosowany do typu urody, jej potrzeb, wizji Panny Młodej oraz fryzury i kreacji. Zawsze coś doradze lub coś odradzę. Przed makijażem spotkamy się lub porozmawiamy telefonicznie , aby się poznać, abyś przekazała mi swoją wizję siebie w tym absolutnie wyjątkowym dniu. Zostaniesz przeze mnie poprowadzona w temacie pielęgnacji przed ślubem, obowiązkowo wykonamy makijaż próbny, omówimy wszystko co ważne i istotne aby makijaż tego dnia spełnił twoje oczekiwania.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, dowiedzieć się jakby miała wyglądać nasza współpraca zapraszam Cię do kontaktu ze mną, można mnie znaleźć na Facebooku oraz Instagramie.
FB: Patrycja Szelest - MAKE UP
IG: patrycjaszelest_makeup

Oferta

Tytuł

Makijaż ślubny

Opis

Jestem certyfikowaną wizażystką. W swojej pracy stawiam na trwałość makijażu oraz odpowiednią pielęgnacje. Staram się , aby makijaż był dostosowany do typu urody, jej potrzeb, wizji Panny Młodej oraz fryzury i kreacji. Zawsze coś doradze lub coś odradzę.

Cena

250

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Makijaż ślubny" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 42
  • Data dodania: Maj 17, 2024

  Podobne oferty z tej kategorii