DJ PERKUSISTA wodzirej na wesele

Wiórek, wielkopolska, Polska

DJ PERKUSISTA wodzirej na wesele

Wiórek, wielkopolska, Polska

DJ / PERKUSISTA jednoosobowy zespół muzyczny na wesele lub inną imprezę – w Poznaniu i nie tylko!
Czy byłeś/aś kiedyś na imprezie na, której DJ miksował muzykę na żywo? Pewnie tak. A teraz znacznie trudniejsze pytanie.
Czy byłeś/aś na imprezie na, której DJ miksował muzykę na żywo I GRAŁ NA PERKUSJI?

Funtastic Events to prawdopodobnie jedyny DJ i perkusista w jednym w Polsce. Podczas tak wyjątkowej chwili jak wesele warto zaskoczyć swoich gości czymś zupełnie niezwykłym. W trakcie imprezy weselnej DJ miksuje muzykę i gra na perkusji dogrywając i urozmaicając usłyszane przez gości weselnych melodie (całe wesele).Funtastic Events jest firmą, która w profesjonalny sposób zajmie się obsługą muzyczną Twojej imprezy okolicznościowej.

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz rozpoznanie potrzeb Klienta to klucz do sukcesu realizacji obsługi muzycznej lub animacji wesel i eventów na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy oczekujesz organizacji imprezy dla dzieci, DJa na koncert, czy oprawy muzycznej wesela w Poznaniu, dołożymy wszelkich starań, aby wydarzenie spełniło wszystkie Twoje oczekiwania.

Oferty

TOP 29
29
Miejsce 29 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 74

⭐⭐⭐⭐⭐DJ PERKUSISTA wodzirej na wesele *Poznań* Funtastic Events

DJ / PERKUSISTA na wesele lub inną imprezę –w Poznaniu i nie tylko! DJ i PERKUSJA= DRUM DJING Czy byłeś/aś kiedyś na imprezie na, której DJ miksował muzykę na żywo? Pewni...

Wiórek, wielkopolska Sprawdź
29
Miejsce 29 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 74