Zespół BOHEMA

Polska

Zespół BOHEMA

Polska

Witamy serdecznie, nazywamy się Zespół "BOHEMA". Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczno-wokalną na każdy rodzaj imprezy. Nasz repertuar to muzyka dla każdego uczestnika imprezy- od 5-tego do 99-tego roku życia :) Zapewniamy super zabawę, miłą atmosferę i w 100% udaną imprezę. Nasz podstawowy skład zespołu to: instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, perkusja oraz saksofon i akordeon. Wszystkie instrumenty to wysokiej klasy markowy i niezawodny sprzęt przez co nasza muzyka jest klarowna i przejrzysta w każdych warunkach. Posiadamy także profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie LED-owe. Gramy godzinne bloki z 15min. przerwami na posiłki lub inne przerywniki narzucone przez organizatorów imprezy. W przerwach puszczamy niegłośno miłą muzykę dla ucha dostosowaną do charakteru imprezy. Muzyka to nasza pasja i dlatego stale pracujemy nad poszerzaniem repertuaru zarówno o najnowsze hity, jak i utwory lat 60-tych, 70-tych, 80-tych a także o propozycje naszych klientów. Nasz repertuar jest bardzo zróżnicowany od biesiady poprzez disco polo, pop, dance, rock&roll, country, ballady rockowe i sam rock. Na życzenie gramy akustycznie pod domem państwa młodych oraz bawimy gości weselnych za stołami - saksofon, akordeon, tamburyno.
Gramy na całym terytorium naszego kraju a nawet za granicą z czego wynika zaufanie do nas naszych klientów, których jak dotąd nie zawiedliśmy.
Posiadamy własny transport - a więc dojedziemy do każdego klienta.

Zapewniamy oprawę muzyczną na:
- wesela
- bale sylwestrowe
- studniówki
- dancingi
- festyny
- imprezy towarzyskie

Zapraszamy do współpracy :) Tel. 510-258-316

Oferty

TOP 46
46
Miejsce 46 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 8

Zespół Muzyczny "BOHEMA"

Witamy serdecznie, nazywamy się Zespół "BOHEMA". Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczno-wokalną na każdy rodzaj imprezy. Nasz repertuar to muzyka dla każdego uczestnika ...

Janów Lubelski, lubelskie Sprawdź
46
Miejsce 46 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 8
Zespół BOHEMA
Styczeń 13, 2016