Agencja Ślubna Project Wedding

Łódź, Polska
Proszę o kontakt

Opis

Z przyjemnością zorganizujemy wszystko od A do Z, wyszukamy dla Was sprawdzonych podwykonawców, stworzymy spójny styl Waszego ślubu, zgodny z Waszymi najskrytszymi marzeniami! W dniu ślubu zajmiemy się koordynacją wszelkich działań, od samego rana aż do późnych godzin nocnych, abyście Wy cieszyli się swoją miłością i zapamiętali ten dzień jako najpiękniejszy w życiu!
Project Wedding to certyfikowani konsultanci ślubni, którzy zdobywali doświadczenie pod skrzydłami największych agencji ślubnych w Polsce! Nasza działalność powstała z ogromnej pasji do ślubów i dekoracji. Każdą ceremonię traktujemy indywidualnie, tworzymy niepowtarzalne uroczystości. Jesteśmy ekspertami w swojej branży. Dla naszych klientów jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, Aniołami Stróżami ślubów i wesel.
Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Wasze telefony lub maile. Jesteśmy dyspozycyjni cały czas również na Skype – jest to forma kontaktu preferowana szczególnie przez Pary Młode mieszkające za granicą.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela
Towarzyszymy Wam od samego początku planowania Waszego wielkiego dnia.
Pomagamy na każdym etapie, wyszukujemy idealne miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego, polecamy sprawdzonych i profesjonalnych usługodawców.
Jesteśmy w stałym kontakcie z Wami oraz ze wszystkimi usługodawcami, pilnujemy podpisywania umów oraz terminów wpłat zaliczek.
Stylizujemy charakter wesela, opracowujemy motyw przewodni zgodny z Waszymi zainteresowaniami.
Stawiamy na pełną personalizację na każdym etapie przygotowań.
Dbamy o wyjątkową papeterię ślubną.
Do każdego ślubu i wesela podchodzimy bardzo indywidualnie.
Zajmujemy się również zadaniami logistycznymi, jak np. rozsyłanie „save the date” oraz zaproszeń, transport gości, czy załatwienie noclegów.
Tworzymy dla Was szczegółowy kosztorys całego przedsięwzięcia, harmonogram planowania prac oraz scenariusz dnia ślubu i wesela.
Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
Jesteśmy z Wami od momentu działań usługodawców w dniu ślubu, aby dopilnować wszystkiego, koordynować działania podwykonawców, rozwiązywać problemy na bieżąco.
Po przyjęciu rozliczamy się ze wszystkimi usługodawcami.
Abyście Wy mogli cieszyć się swoim dniem!

Koordynacja w dniu ceremonii i przyjęcia weselnego
Najważniejszy dzień w życiu powinien być pozbawiony stresu oraz niepowodzeń.
Działamy zgodnie ze stworzonym wcześniej szczegółowym scenariuszem dnia, pilnujemy każdego zadania.
Sprawdzamy wielokrotnie, czy wszystko jest przygotowane tak, jak należy.
Koordynujemy działania logistyczne, jak transport gości.
Nigdy nie działamy samodzielnie, zawsze macie do dyspozycji przynajmniej dwóch doświadczonych koordynatorów.


Częściowa organizacja ślubu i wesela
Możecie zgłosić się do nas na każdym etapie przygotowań. Pomożemy Wam zadbać o Wasz wielki dzień i sprawić, iż będzie wymarzony i idealny! Omówimy szczegółowo zakres naszej pracy, bo to Wy decydujecie o naszych działaniach.
Przygotujemy indywidualny kosztorys, harmonogram prac oraz scenariusz dnia ślubu.
W dniu ślubu będziemy cały czas przy Was, aby czuwać nad prawidłowym przebiegiem wydarzeń.


Konsultacje ślubne
Czujecie się w pełni na siłach zorganizować swój ślub i wesele samodzielnie, ale potrzebujecie kilku porad? Nic prostszego! Organizujemy indywidualne konsultacje ślubne dla Par Młodych. Spotykamy się osobiście lub za pomocą Skype’a.
Proponujemy Was profesjonalnych podwykonawców, których wynagrodzenie mieści się w określonym przez Was budżecie. Odpowiadamy na wszelkie nurtujące Was pytania związane z organizacją. Podpowiadamy w co warto zainwestować, a na co lepiej nie marnować pieniędzy. Opowiemy Wam o najnowszych trendach.
Po konsultacjach macie kontakty do sprawdzonych wykonawców „wyłowionych” z oceanu ofert oraz plan działania, czyli co i kiedy należy załatwić. W ustalonych terminach organizujemy również grupowe warsztaty dla Panien Młodych zainteresowanych tematyką ślubną i organizujących własny ślub!

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Agencja Ślubna Project Wedding" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 32
  • Data dodania: Lipiec 15, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii