Profesjonalny fotograf - Terminy na sezon 2017\2018 Fotografia Ślubna

Gdańsk, pomorskie, Polska
Cena od: 1 500,00 zł

Opis

Poniżej prezentuję niektóre prace, wstępnie one obrazują styl moich zdjęć ślubnych. Jest to zbiór fotografii z parę plenerów różnych Par Młodych. Na mojej stronie internetowej www.pracowniacudow.pl znajdziecie Państwo moją ofertę. Po zapoznaniu się z portfolio, przekonacie się Państwo, że cały materiał zdjęciowy, który oddaję klientom stoi na najwyższym poziomie.

Na szczególną uwagę zasługują ślubne sesje fotograficzne. Moje plenery, to autorskie kreacje fotograficzne, wykonywane w ciekawej scenerii, z wykorzystaniem niebanalnych rekwizytów. Nigdy nie powielam schematów, polegam wyłącznie na własnej kreatywności. Dla każdej Pary Młodej przygotowuję kilka propozycji, wiec jest możliwość wyboru, a efektem są zdjęcia w dwóch lub trzech lokalizacjach, w rożnej konwencji i stylistyce. Oczywiście oprócz oryginalnych sesji ślubnych, zawsze pamiętam o zdjęciach portretowych Pary Młodej, tak aby Państwo mieli również romantyczne fotografie, do których będą mogli wracać po latach.

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Profesjonalny fotograf - Terminy na sezon 2017\2018 Fotografia Ślubna" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 42
  • Data dodania: Czerwiec 10, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii