Fotograf ślubny Wojtek Hintzke - Trójmiasto i okolice

Gdynia, pomorskie, Polska
Cena od: 1 300,00 zł

Opis

Uroczystości ślubne i weselne, to chwile których nie da się powtórzyć! Uwieczniałem je na niezliczonej ilości zdjęć i jeszcze nigdy nikt nie był zawiedziony otrzymanymi zdjęciami. Posiadam odpowiedni sprzęt i wiedzę, aby sprostać takiemu wyzwaniu.
Posiadam upoważnienie biskupa gdańskiego do fotografowania w miejscach kultu religijnego.
Nie ryzykuj w takim momencie, zaufasz w tak ważnej sprawie koledze czy członkowi rodziny, który nigdy nie robił zdjęć na takiej uroczystości? Tego nie da się "w razie czego" powtórzyć!

Posiadam zaświadczenie o ukończeniu kursu liturgicznego dla fotografów, więc ksiądz nie przepędzi mnie z kościoła ;) Fotografuję lustrzankami firmy Nikon.

Jeśli zależy Wam na zdjęciach z przygotowań u Pani Młodej, uroczystości ślubnej w kościele lub USC i zabawie weselnej aż do końca oczepin, to jest to rozwianie idealne dla Waszych oczekiwań! Jestem elastyczny w kwestii doboru składników oferty, zawsze dopasowuję ją do Waszych wymagań.
Zapraszam na moją stronę www.fotograf-weselny.com.pl

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Fotograf ślubny Wojtek Hintzke - Trójmiasto i okolice" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 118
  • Data dodania: Kwiecień 5, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii