PiKwadrat | Nietuzinkowa fotografia i film

Naramowicka, Poznań, wielkopolskie, Polska
Cena od: 3 500,00 zł

Opis

Cześć!

Jesteśmy duetem fotograficzno-filmowym, który niezmiennie od lat ze sobą współpracuje i nieprzerwanie walczy, żeby podnieść swój warsztat jeszcze wyżej.

Na rynku działamy od 14 lat, od 7 zaś stanowimy ścisły duet. Przeżyliśmy już wiele ślubów, reagowaliśmy na wiele nieprzewidzianych sytuacji, ugasiliśmy niejeden pożar. Nie obca nam górska wspinaczka, pływanie w morzu czy opuszczone obiekty. Jesteśmy zespołem zarówno do zadań specjalnych, jak i tych bardziej przyziemnych :-)

Fotografią i filmem żyjemy na co dzień - to nie tylko praca czy pasja, ale nasza droga i powołanie. Tutaj zwykle pada opowieść o tym, jak bardzo lubimy zaklinać emocje w kadrze i zachowywać wspomnienia na wieki – nie tym razem.

My po prostu lubimy poznawać nowych ludzi i znajdować to, co w nich unikatowe. To “coś” jest ulotne, trudne do zdefiniowania i do uchwycenia go niezbędne jest zaufanie. Nauczyliśmy się je budować i tworzyć atmosferę, w której powstają rzeczy szalenie spontaniczne, zabawne i niesztampowe – niektórzy twierdzą, że również piękne. Poznaliśmy też niektóre tajniki swego fachu i mamy na to liczne dowody, mniej lub bardziej ruchome.

Spójrzcie więc na to jak my patrzymy i sprawdźcie, czy Wam również powinniśmy się przyjrzeć!

Oferta

Tytuł

Pakiet fotograficzny

Opis

Podstawowy pakiet fotograficzny zakłada 10 godzin pracy w dniu Waszej ceremonii i min. 400 obrobionych zdjęć, które otrzymacie na nośniku USB. Powyższy pakiet to w naszym mniemaniu minimum, które można rozbudować o liczne dodatki takie jak: dodatkowe godz

Cena

3500-10000

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego branża ślubna wydała Ci się najbardziej atrakcyjną?

Jak wspomnieliśmy wyżej - uwielbiamy poznawać nowych ludzi! Nowi ludzie to zawsze nowe wyzwania, a tych nam nieustannie potrzeba :-) Ponadto niezwykle cenimy sobie wartość sentymentalną i rodzinną jaką niosą ze sobą wszelkie zapiski z naszego życia!

Od jak dawna działasz na rynku?

Jako firma działamy od przeszło 14 lat, od 7 lat stanowimy zaś stały duet.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubimy poznawać nowe osoby i ich osobliwe historie - często to właśnie one determinują charakter sesji!

Czy jest coś, co Ci w Twojej pracy przeszkadza albo sprawia trudność?

Niezaspokojona ambicja - ciągle szukamy niuansów, które wszystkich przyprawią o dreszcz ekscytacji :)

Dlaczego Twoja oferta jest lepsza od konkurencyjnych?

Jesteśmy stałym, świetnie rozumiejącym się duetem z nieprzeciętnym poczuciem humoru i umiejętnością wtopienia się w otoczenie.

Jak oceniasz współpracę z narzeczonymi?

Współpraca z narzeczonymi to zarazem wyzwanie i przyjemność - większość wszak debiutuje jako główni aktorzy, ale dużo, dużo się śmiejemy :)

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "PiKwadrat | Nietuzinkowa fotografia i film" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 187
  • Data dodania: Styczeń 6, 2021

  Podobne oferty z tej kategorii