Adam Jastrzębowski - Fotograf emocji Fotografia ślubna

Osiedle Bolesława Chrobrego, Poznań, wielkopolskie, Polska
Proszę o kontakt

Opinie klientów (0)

Opis

Ślub to uroczystość jedyna w swoim rodzaju. Ukochana osoba przy boku, nutka zaniepokojenia czy wszystko uda się zgodnie z planem. Piękna suknia, długi welon, elegancki garnitur z muszką. Ważne dla Was obojga drobiazgi. Nerwowe spoglądanie na zegarek. Emocje kumulują się w Was już od rana, by swą pełnią wybuchnąć w trakcie składania przysięgi, gdy mówicie sobie "Tak". Najpiękniejsza chwila to ta tuż po przysiędze, jak spoglądacie na obrączki, a uczucie euforii miesza się z miłością i oddaniem. Za Wami siedzą świadkowie, wzruszeni rodzice i dziadkowie którzy ukradkiem ocierają łzę. Potem gromkie sto lat i najszczersze życzenia od rodziny i przyjaciół. Jeszcze tylko pierwszy taniec, gdy wszystkie oczy gości skierowane są na Was i można zaczynać najpiękniejszą imprezę w Waszym życiu.

Nazywam się Adam Jastrzębowski, jestem zawodowym fotografem. Pracuję dla wydawnictw, agencji fotograficznych i firm. W fotografii ślubnej fascynują mnie emocję, które udzielają się Wam. Łzy szczęścia i wzruszenia, pocałunki, szeptane czuła słówka, wyczuwalna wręcz chemia między Wami. Z reporterskim zacięciem dokumentuję te ulotne chwilę, pamiętając o szalonych tańcach i niekończących się toastach. Wiem, które momenty zaślubin i wesela są dla Was najważniejsze. Z przyjemnością uwiecznię na fotografiach najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.

Oferuję Państwu profesjonalny fotoreportaż ślubny. Zdjęcia możemy rozpocząć już od przygotowań u fryzjera czy makijażystki, a skończyć o której-tylko-godzinie-chcecie w trakcie wesela. Mogę Wam towarzyszyć przy ubieraniu sukni i garnituru, w trakcie ceremonii ślubnej i życzeń. Uważnie będę obserwował przez obiektyw aparatu wesele, a gdy opadną już emocje i porządnie się wyśpicie spotkamy się na sesji ślubnej. Fotografie oddaję Państwu w formacie cyfrowym, na życzenie mogę Wam także przygotować tradycyjny album z wklejanymi odbitkami.
Mieszkam w Poznaniu, ale pracuję na terenie całego kraju.
Spotkajmy się, wypijmy dobrą kawę.

Porozmawiajmy.

adam@jastrzebowski.com
+48 604 892 028 Zobacz więcej

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

    Statystyki

    Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
    Nie ma jeszcze statystyk
    • Wyświetleń strony: 6
    • Data dodania: Listopad 22, 2018